“Tale of the Nine Tailed” Üçüncü Sezon Görüşmelerinde

0
153

tvN, Tale of the Nine-Tailed 1938’den sonraki sezonu düşünüyor.

13 Haziran’da medya kuruluşu Dong-A, tvN’nin şu anda Tale of the Nine-Tailed’ın üçüncü sezonunu düşündüğünü paylaştı. Haberlere göre, dizinin yapım ekibi, oyunculardan üçüncü sezonda kendilerine katılmalarını istedi ve olumlu yanıtlar aldılar. Onlara göre, tüm oyuncular diziye büyük bir sevgi besliyor ve yeni bir sezona dönme isteklerini dile getirdiler.

Tale of the Nine-Tailed’in ilk iki sezonu, Han Woo Ri tarafından kaleme alınarak yönetmenler Kang Shin Hyo ve Jo Nam Hyung tarafından yönetilmiştir.

Dizinin ilk sezonunda Lee Dong Wook, Kim Bum ve Jo Bo Ah başrolde yer alırken, Tale of the Nine-Tailed 1938’in ikinci sezonunda ana başroller olarak Kim So Yeon ve Ryu Kyung Soo diziye katıldılar.

tvN dizisi sadece yerel ve uluslararası izleyiciler tarafından sevilmekle kalmadı, aynı zamanda aktörler bile diziye olan sevgilerini yüksek sesle dile getirdiler. İki sezonun ana başrol oyuncuları Lee Dong Wook ve Kim Bum da dizinin son çekimlerinde ağlarken görüldü.

Birçok kişi, popüler fantastik dizinin üçüncü sezonunun olacağından umutlu.

Dizinin ilk sezonu modern çağda Lee Dong Wook’un karakteri Lee Yeon ve Jo Bo Ah’ın karakteri Nam Ji Ah arasındaki romantizme odaklandı. Ayrıca Gumiho kardeşler Lee Dong Wook ve Kim Bum (Lee Rang) arasındaki çatışmayı da sergiledi. İlk sezon 2020 yılında yayınlandı ve %5,807 ile en yüksek izleyici reytingini elde etti.

Tale of the Nine-Tailed 1938 adlı ikinci sezon kısa süre önce sona erdi ve %8,024 ile en yüksek izleyici reytingini elde etti. Bu yeni sezonda, 1938 dönemine giden Lee Yeon’un yolculuğunu gözler önüne serdi. Ayrıca yeni karakterler Ryu Hong Joo (Kim So Yeon) ve Cheon Moo Young (Ryu Kyung Soo) ile olan dostluğunu ve çatışmasını da ortaya koydu. Lee Yeon ayrıca kardeşi Lee Rang ile bir kez daha bir araya geldi.

Tale of the Nine-Tailed 1938’in son bölümünde, bir sahne üçüncü bir sezon olasılığının olduğunu ima etti. Lee Yeon’un başka bir döneme, yani Joseon Hanedanlığına zamanda yolculuk yaptığı bir sahne vardı.