Dizi Tanıtımı: See You In My 19th Life

0
468

Adı: See You In My 19th Life | 이번 생도 잘 부탁해
Tür: Dram, Suç
Yönetmen: Lee Na Jung
Senarist: Choi Young Rim
Yapımcı Şirket:
Yayıncı: tvN, Netflix
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 17 Haziran 2023 – 23 Temmuz 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: See You In My 19th Life dizisi, tüm geçmiş hayatının anılarını hatırlayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)’un, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra, geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır.

Karakterler:

Ban Ji Eum: Shin Hye Sun dizide, Ban Ji Eum karakterini canlandırıyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşamaktadır. 19. hayatını yaşamaya başladığı sırada 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adamı bulmaya karar verir.

Moon Seo Ha: Ahn Bo Hyun dizide Ban Ji Eum’un 18. hayatında tanıştığı kaderindeki adam olan Moon Seo Ha karakterini canlandırmaktadır. Çocukken, lunaparka gittiği sırada geçirdiği trafik kazası sonrasında sevdiklerini kaybetmenin travmasıyla yaşar. Travmayı atlatmasına yardım eden ilk aşkı ise 18. hayatındaki Ban Ji Eum olan Yoon Joo Won’du. Yoon Joo Won’un ölümünden sonra ise yalnız bir hayat sürmek zorunda kalan Moon Seo Ha yıllar sonra karşısına çıkan Ban Ji Eum adlı garip kadın sayesinde bu yalnızlığından kurtulur.

Yoon Cho Won: Ha Yoon Kyung dizide, bir peyzaj mimarı ve Yoon Joo Won’un küçük kız kardeşi Yoon Cho Won karakterini canlandırmaktadır. Ablasının ölümüyle hayatı alt üst olur ve parlaklığını korumakta zorlanır. Tesadüfen tanıştığı Ban Ji Eum’un ablasına benzediğini görünce Ban Ji Eum’un kim olduğunu merak eder.

Ha Do Yoon: Ahn Dong Gu dizide, Moon Seo Ha’nın sekreteri ve çocukluk arkadaşı Ha Do Yoon karakterini canlandırmaktadır. Okul yıllarında kendisi kadar seçici olan Moon Seo Ha ile tanışır ve çok iyi arkadaş olurlar. Tamamen farklı geçmişlerden gelmelerine rağmen birbirlerinde ortak noktalar bulurlar. Bir gün Moon Seo Ha’nın babasından beklenmedik bir teklif alır.

FRAGMANLAR

1- Dizi, Lee Hye tarafından yazılan “See You in My 19th Life” adlı webtoona dayanmaktadır.