Song Joong Ki Hayranlarına İçten Bir Mektup Paylaşarak Bebeklerini Karşıladıklarını Duyurdu

0
274

Song Joong Ki ve eşi Katy Louise Saunders ilk çocuklarını kucaklarına aldı!

14 Haziran’da Song Joong Ki’nin ajansı High Zium Studio, “Song Joong Ki İtalya’da bir erkek bebek babası oldu.” diyerek durumu duyurdu.

Oyuncu, mutlu haberi hayranlarıyla kişisel olarak paylaşmak için resmi fancafe’sine gelerek oğlunun parmağını tutarken çekilmiş sevimli bir fotoğrafını paylaştı.

Song Joong Ki’nin mektubunun tamamı şöyle:

“Merhaba, ben Joong Ki.
Hepinizin nasıl olduğunu merak ediyorum.

Muhtemelen hepinizin çok iyi bildiği gibi “My Name Is Loh Kiwan” filminin çekimlerini Macaristan’da tamamladım ve hatta “Hopeless” filmiyle Cannes Film Festivali’ne katılma şerefine eriştim. Film festivalindeki tüm anlar bana hala bir rüya gibi geliyor; günlerimi böyle mutlu geçiriyorum.

Bugün sizlere selam vermeye geldim çünkü rüya gibi gelen bir haberim daha var ve ilk ben söylemek istedim.
Şu anda İtalya’dayım.
Burada, eşimin memleketi Roma’da, tesadüfen bebeğimizi karşıladık. Sağlıklı bir oğul.. ve hem bebeğin hem de annesinin sağlığı çok iyi. [Çocuğumuzu] sağlık ve neşe içinde karşıladığımız için ailemle çok mutlu bir şekilde minnettar bir yürekle ilgileniyorum.

Bence [oğlumuz], tüm hayatları boyunca en büyük hayali mutlu bir aile kurmak olan evli bir çift olarak bize yolunu bulan en değerli hediye.
Ve böylesine mutlu bir günün bizi bulması, bize desteğini veren birçok insan sayesinde olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Samimi, değişmeyen sevgilerini sunan Ki Aile’ye [Song Joong Ki’nin hayranlarına] her zaman minnettarım ve ben Joong Ki, ayrıca hepinizin hayatında büyük neşe olmasını içtenlikle dileyeceğim.

Bir oyuncuya yakışır şekilde ve kendime sadık kalabilmek adına… Harika bir proje ile sizleri selamlamak için geri döneceğim.
Lütfen her zaman sağlıklı olun.
Sizleri seviyorum.”

Song Joong Ki-Katy Louise Saunders çiftini ve ailelerini tebrik ediyoruz!