SF9’dan Rowoon, Yaklaşan Fantastik Drama “Tomorrow”da Rol alıyor!

Related Articles

MBC’nin yaklaşan draması “Tomorrow”, SF9’dan Rowoon’a ilk bakışını yayınladı !

Aynı isimli hit webtoon’dan uyarlanan “Tomorrow”, iş bulmaya çalışırken talihsiz bir kaza geçiren Choi Joon Woong’un (Rowoon) hikayesini anlatacak. Sonuç olarak, intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan azrail Goo Ryun ( Kim Hee Sun ) ve Lim Ryoong Goo ( Yoon Ji On ) ile yolları kesişir ve sonunda yeraltı dünyasının en genç üyesi olarak onların ekibine katılır.

Rowoon, Joomadeung (fantasmagoria) adlı öbür dünya tekelinin ruh yönetimi merkezindeki Kriz Yönetim Ekibindeki tek sözleşmeli çalışan Choi Joon Woong rolünde. Beklenmedik bir kaza nedeniyle Choi Joon Woong komaya girer ve ne ölü ne de diri olur. Bu süreçte, nihayet yeraltı dünyasında ilk işini alma hayalini gerçekleştirir. Choi Joon Woong, doğası gereği meraklı  bir insan olsa da, sıcakkanlı ve sevecen kişiliğiyle Kriz Yönetim Ekibine değişiklik getiriyor.

Yeni yayınlanan fotoğraflar, Rowoon’un karakteri için beklentileri daha da artırıyor. Choi Joon Woong dik bir şekilde otururken temiz kesim bir takım elbise giyiyor. Göğsüne iliştirilmiş test kimlik fişi, görüşme sürecinde olduğunu ortaya koyuyor. Choi Joon Woong’un gergin ifadesi, işe alınma konusundaki umutsuz arzusunu yansıtıyor.

Farklı bir fotoğraf, Choi Joon Woong’un daha rahat ve sevimli çekiciliğini yakalıyor. Gözleri merakla parlayan Choi Joon Woong, enerjik ruhunu yakalayan parlak ve canlandırıcı bir gülümseme takıyor. Choi Joon Woong beceriksiz olsa da, ilk işini düşünmeden önce içgüdüsel olarak harekete geçen tutkulu bir çalışan olacaktır.

Yapım ekibi şunları paylaştı: “Karakterine duyduğu sevgi ve temel olarak senaryonun ayrıntılı analizi ile Rowoon, karakterine mükemmel bir şekilde uyum sağladı ve webtoon’dan Choi Joon Woong’un ilk çekimden itibaren gerçeğe atladığını hissettirdi. Her an ciddi bir şekilde çalışıyor ve karakterine hayat veren tutkulu oyunculuğuyla hayranlık uyandırıyor.” “Choi Joon Woong aracılığıyla hayatının yeni bir karakterini yaratırken Rowoon’un performansını lütfen tahmin edin.” diye eklediler.

“Tomorrow”, “Tracer”ın tamamlanmasının ardından Mart 2022’de prömiyer yapacak.

Kaynak: Soompi

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories