Dizi Tanıtımı: The Impossible Heir

0
2615

Adı: The Impossible Heir | Royal Roader | Royal Loader | 로얄로더
Tür: Dram, İş
Yönetmen: Min Yeon Hong
Senarist: Choi Won
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: Disney+
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 28 Şubat 2024 – 3 Nisan 2024
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, holding sahibi ailelerin arasında geçen güç mücadelelerinin etrafında dönmektedir. Koreli bir holding sahibinin gayri meşru oğlu olan Kang In Ha (Lee Jun Young), entelektüel açıdan yetenekli arkadaşı Han Tae Oh (Lee Jae Wook) ile birlik olur ve şirketi devralmak için plan yapar. Ancak kendileri kadar hırslı bir kadın olan Na Hye Won (Hong Su Zu) bir anda karşılarında belirir ve tüm planlarını tehdit eder.

1- Dizi, 20 milyar won (yaklaşık 14 milyon $) gibi oldukça yüksek bir bütçeye sahiptir.

Karakterler:

Han Tae Oh: Lee Jae Wook dizide, Kang In Ha’nın entelektüel açıdan yetenekli arkadaşı Han Tae Oh karakterini canlandırıyor. Yetenekli biri olmasına rağmen babasının karısını öldürdüğü karanlık bir geçmişi vardır. Sahip olduğu hırsı sayesinde Kang In Ha’ya yardım eder ve varislerin arasında sonu belli olmayan savaşın kilit ismi haline gelir.

Kang In Ha: Lee Jun Young dizide, tek ebeveyni ile yoksul bir şekilde büyüyen Kang In Ha karakterini canlandırıyor. Yakışıklılığı ve çekiciliğinden başka hiçbir şeyi olmayan Kang In Ha, başarıya açgözlü bir gençtir. Babasının son derece başarılı Kang Oh Grubu’nun başkanı olduğunu öğrendikten sonra yoksul hayatını arkasında bırakarak yeni yolculuğuna başlar. Ancak yeni ailesi tarafından dışlanır. Hırsına yenik düşerek arkadaşı Han Tae Oh (Lee Jae Wook) ile plan yaparak şirketin başına geçmeye çalışır.

Na Hye Won: Hong Su Zu dizide sorunlu bir geçmişe sahip olan Na Hye Won karakterini canlandırıyor. Beklenmedik bir şekilde Han Tae Oh (Lee Jae Wook) ve Kang In Ha’nın (Lee Jun Young) hayatına girerek ikilinin tüm planlarını altüst eder.

FRAGMANLAR