SEVENTEEN’den S.Coups, Dizindeki Yırtık Nedeniyle Ameliyat Olacak + Faaliyetleri Geçici Olarak Durdurulacak

0
355

SEVENTEEN’den S.Coups dizinden sakatlandı.

17 Ağustos’ta SEVENTEEN’in ajansı PLEDIS Entertainment, Weverse’te SEVENTEEN’den S.Coups’un sağlık durumuyla ilgili bir açıklama paylaştı.

Şirketin açıklamasının tam hali şöyle:

Merhaba. Biz PLEDIS Entertainment.

SEVENTEEN üyesi S.Coups’un şu anki sağlık durumu ve gelecekteki faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

10 Ağustos’ta S.Coups, içerik çekimi için bir top oyunu oynarken yere inerken sol dizinden yaralandı. Hemen hastaneye götürüldü ve burada MRI taraması da dahil olmak üzere kapsamlı bir tıbbi muayeneden geçti. Muayene sırasında sol dizde ön çapraz bağ (ACL) yırtığı tespit edildi.

Sanatçı, sağlık personeli tarafından tavsiye edildiği şekilde ameliyattan önce gerekli tıbbi tedaviyi alıyor ve en kısa zamanda ameliyat olacak. Tedavi ve rehabilitasyon programının ilerleyişi hakkında daha sonra güncellemeler sağlayacağız.

S.Coups, planlanan etkinliklerin çoğuna şimdilik katılamayacak ve ameliyat ve rehabilitasyon yoluyla iyileşmesine odaklanacak. Bunun neden olabileceği herhangi bir sıkıntı veya endişe için hayranlara en derin özürlerimizi iletmek istiyoruz.

Sanatçı, grubun planlanan tüm etkinliklerine katılmaya son derece kararlı. Ancak katılımı koşullara bağlı olarak ayarlanacak ve sağlık personelinin tavsiyesi doğrultusunda iyileşmesi birinci öncelik olacak.

Hayranlarına mümkün olan en kısa sürede sağlıklı bir şekilde dönebilmesi için S.Coups’un tedavisine ve iyileşmesine yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Teşekkür ederiz.