Park Shin Hye Ve Park Hyung Shik Yeni Bir Dizide Başrol Olacak

0
465

Park Shin Hye ve Park Hyung Shik yakında çıkacak olan “Doctor Slump“ta başrol olarak yer alacak.

Doctor Slump“, kriz yaşayan doktorların hikayelerini anlatan romantik-komedi dramasıdır. Bir yandan hayat kurtarmaya çalışan doktorlar, kendi hayatlarındaki sorunlarla baş etmeye çalışır. Birbirlerinden nefret eden iki rakip, hayatlarının en karanlık döneminde yeniden bir araya gelir ve birbirlerinin yol göstericisi olur. En parlak ve en mutsuz zamanlarını birlikte geçirdikten sonra aralarında sıcak bir bağ oluşur.

Park Hyung Sik dizide, hayatındaki en büyük çöküşe düşen yıldız bir plastik cerrahı olan Yeo Jung Woo karakterini canlandırıyor. En iyi tıp fakültesine giden Yeo Jung Woo, tüm okulunun da en iyi öğrencisidir. Harika becerileri ve olağanüstü karakteri ile yıldız bir doktor olur. Ancak, gizemli bir tıbbi kazanın ardından uçurumun kenarına itilir.

Park Shin Hye dizide, tükenmişlik sendromu yaşayan anestezi uzmanı Nam Ha Neul’u canlandırmaktadır. Küçük yaşlardan beri dahi olarak anılarak tüm hayatını çalışmakla geçirir. Bir yetişkin olduğunda bile çalışmaktan başka hiçbir şey bilmeyen birine dönüşür. İşkolik birisi olarak yaşamından zevk almamaktadır. Ancak, bir gün geriye dönüp hayatına bakar ve aniden değişmeye karar verir.

Yoon Park, hem iddialı hem de acınası plastik cerrah Bin Dae Young’ı canlandırmaktadır. Kendisiyle aynı üniversiteye giden başarılı Yeo Jung Woo’yu herkesten daha iyi anlamaktadır. Aralarında bir rekabet ve kibirli bir kişiliğe olmasına rağmen hem samimi hem de kurnaz kişiliğini gösterdiği için sevilmektedir.

Gong Sung Ha dizide, Nam Ha Neul’un en iyi arkadaşı ve üniversite günlerinden şimdiye kadar Nam Ha Neul ile birlikte olan OB/GYN (doğum ve jinekoloji) anestezi uzmanı Lee Hong Ran’ı canlandırıyor.

İkili daha önce hit drama “The Heirs”da sınıf arkadaşları olarak yer almıştı. Bu dizi ile 10 yıl aradan sonra tekrar bir araya gelecekler. Ayrıca dizi, “What’s Wrong With Secretary Kim” dizisinin senaristi Baek Sun Wo tarafından yazılacak ve “Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” yönetmeni Oh Hyun Jong tarafından yönetilecek.

Dizinin bu yılın sonlarında yayımlanması planlanıyor.

Editör Notu: Senarist ve yönetmene tamamım. İkisi de mükemmel işler yapan insanlar. Ama konusu bilemiyorum. Çok komik bir şey değil de daha ağır yavaş yavaş ilerleyecek bir diziye benziyor. İzler miyim? İzlerim muhtemelen. Doktor dizisi olduğu için pek seveceğimi düşünmüyorum. Tarihi ve doktor temaları çok bana göre değil. Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?