Park Hyung Sik, Asia Top Awards 2023’te En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Kazandı!

0
321

Park Hyung Sik, Tayland’daki Air Force Convention Hall’da Bangkok’ta düzenlenen Asia Top Awards’da prestijli En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

Asia Top Awards, 2 Temmuz’da, küresel bir bakış açısıyla sıra dışı işler yaratmayı amaçlayan eğlence şirketleriyle ortaklaşa düzenlenen bir ödül törenidir. Ödül töreni, çok yönlü yeteneklere sahip sanatçıları tanımayı ve onurlandırmayı amaçlamaktadır ve yıllar içinde sürekli olarak popülerlik kazanmıştır.

Park Hyung Sik, Joseon hanedanından Prens Lee Hwan rolünü canlandırdığı Our Blooming Youth dizisindeki büyüleyici performansıyla beğeni topladı. 

Memnuniyetini ve minnettarlığını ifade eden Park Hyung Sik, “Böylesine prestijli bir ödül aldığım için çok mutluyum ve bunu büyük bir onur olarak görüyorum. Çalışmalarım boyunca bana sevgi ve desteklerini gösteren tüm hayranlara ve izleyicilere en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Çabalamaya ve gelecekte daha da iyi performanslar vermeye devam edeceğim.”

Aktör, Our Blooming Youth’un ardından  , 2023’ün ikinci yarısında yayınlanması planlanan medikal drama Doctor Slump’ta Yeo Jeong Woo’nun başrolünü üstlenecek. Park Shin Hye ile birlikte rol alacak. 

Oyuncuyu başarılı buluyor musunuz?