Park Gyu Young ve Jo Yu Ri “Squid Game 2″de Kadın Başroller Olacaklar

0
141

Park Gyu Young ve Jo Yu Ri muhtemelen Squid Game’in ikinci sezonunun kadın başrolleri olacak.

23 Haziran’da Squid Game’in 2. Sezon senaryo okumasını gerçekleşti. Bundan sonra ise Park Gyu Young ve Jo Yu Ri’nin de Squid Game’in yeni sezonuna katılacağı söylentileri yayıldı.

Park Gyu Young’un ajansı Saram Entertainment ve Jo Yu Ri’nin ajansı WAKEONE, oyuncu kadrosu raporlarına kısaca yanıt verdi. Şirketlere göre, yaklaşan dizi Squid Game’in 2. Sezonu için sanatçılarının oyuncu kadrosunu onaylayamıyorlar.

Park Gyu Young resmi olarak Squid Game 2. Sezona katılırsa, bu onun üçüncü Netflix orijinal dizisi olacak. Oyuncu ayrıca “Celebrity” dizisinin başrolü olacak ve “Sweet Home”un yeni sezonlarında da geri dönecek.

Park Gyu Young ayrıca ASTRO’dan Cha Eun Woo, Lee Hyun Woo, Yoon Hyun Soo, Lee Seo El ve Song Young Ah ile birlikte yaklaşan dizi “A Good Day to be a Dog“da başrol olarak yer alacak.

Bu arada, bu muhtemelen Jo Yu Ri’nin bir Netflix orijinal yapımında ilk çıkışı olacak.

Squid Game 2. Sezonunda, 45.6 milyar won ödüllü gizemli hayatta kalma oyunu ‘Squid Game’in son galibi Seong Gi Hoon’un hikayesini ve yolculuğunu sergilemeye devam edecek.

Yaklaşan yeni sezonda başroldeki isimler ise Lee Jung Jae, Lee Byung Hun, Wi Ha Joon, Gong Yoo, Yim Si Wan, Kang Ha Neul, Park Sung Hoon ve Yang Dong Geun olarak önceden açıklanmıştı.

Yeni sezon, yönetmen Hwang Dong Hyuk tarafından yönetilecek.

Squid Game 2. Sezon çekimleri resmi olarak 2023’ün ikinci yarısında başlayacak. Dizinin ise 2024’te prömiyerini yapması planlanıyor.