Neden Bir Bakmıyoruz!

0
356

Neden yeni çıkan ve hoş olan animelere bakmıyoruz..

Spy x Family

Muse Thailand on Twitter: "-ประกาศลิขสิทธิ์- ในทวิตนี้แอดขออนุญาตประกาศว่าทางเราได้รับอนุมัติให้เป็นผู้ถือลิขสิทธิ์ฉบับอนิเมะของเรื่อง SPY X FAMILY อย่างเป็นทางการแล้ว ในส่วนของกำหนดการฉายและแพลตฟอร์มนั้น รอติดตามกันได้เลย! #MuseThailand #Spyxfamily ...

Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı “Alacakaranlık” olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond’a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve “Dikenli Prenses” olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.

My Dress-Up Darling

All Things Anime — Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Geleneksel Japon kuklalarına olan ilgisi yüzünden çocukluk arkadaşları tarafından dışlandıktan sonra içine kapanan kukla zanaatkarı Wakana Gojou, lise günlerini tek başına hobi odasında geçirmektedir. Wakana için Marin Kitagawa gibi etrafı bir sürü arkadaşla çevrili güzel kızlar uzaylıdan farklı değildir. Ama hiçbir çekincesi olmayan hayat dolu Marin, Wakana’nın okuldan sonra diktiği şeyleri görünce bu sessiz sınıf arkadaşını kendi hobisi olan Cosplay’a yönlendirmek ister. Wakana’nın kırık kalbi bu çekici uzaylıyı kaldırabilecek midir?

Benim yorumum olarak Spy x Family gerçekten çok hoş bir anime yeni başlamış olmasına nazaran hoş. Çok tatlı karakterlere sahip. My Dress-up Darling ise heyecanlı ve merak uyandıran bir anime.