Dizi Tanıtımı: The Sound of Magic

0
307

Adı: The Sound of Magic | 안나라수마나라
Tür: Müzik, Psikolojik, Yaşam, Drama
Yönetmen: Kim Sung-Yoon
Senarist: Ha Il-Kwon (webtoon), Kim Min-Jung
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 6
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, yaşından önce yetişkin biri olmak zorunda kalan Yoon A-Yi (Choi Sung-Eun) ile hep çocuk olarak kalmak isteyen Lee-Eul’un (Ji Chang-Wook) etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Lee-Eul: Ji Chang-Wook dizide gizemli bir sihirbaz olan Lee-Eul karakterini canlandırmaktadır. Terk edilmiş bir eğlence parkında yaşamaktadır. Büyüye inandığını söyleyen insanlara sihir şovları yapmaktadır. Bir gün, Yoon A-Yi (Choi Sung-Eun) ile karşılaşır ve onu rahatlatmak için birkaç sihir numarası gösterir.

Yoon A-Yi: Choi Sung-Eun dizide bir lise öğrencisi olan Yoon A-Yi karakterini canlandırmaktadır. Birçok part-time işlerde çalışarak küçük kız kardeşini hem maddi hem de manevi olarak desteklemektedir. Anne ve babasının nerede olduğunu bilmemektedir. Borç tahsildarları yüzünden babası eve gelmeyi bırakmıştır ve annesi de çok geçmeden evi terk etmiştir. Maddi durumunun yetersiz olmasına karşın dersleri oldukça iyidir. İstikrarlı bir işe sahip olmak için mümkün olan en kısa sürede yetişkin olmak istemektedir.

Na Il-Deung: Hwang In-Yeop dizide Yoon A-Yi’nin (Choi Sung-Eun) sınıf arkadaşı olan Na Il-Deung karakterini canlandırmaktadır. Sadece derslerine ve notlarına odaklandığı için diğer insanlarla nasıl bağ kuracağını bilmeyen birisidir. Ancak Lee-Eul (Ji Chang-Wook) ve Yoon A-Yi ile sihrin eğlencesini keşfedince değişmeye başlar.

FRAGMANLAR