Nam Yoon Su Modellik, Oyunculuğun Zorluğu ve Büyümek Hakkında Konuştu

Related Articles

Allure Korea ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Nam Yoon Su , mankenlik günlerinden, oyunculuk deneyiminden ve büyümesinden bahsetti.

Nam Yoon Su, eskiden modellik yaptığı günleri nasıl özlediğini belirterek, “Son zamanlarda modellik günlerimden anılar çokça aklıma geldi. Oyunculuk yaparken ‘aktör Nam Yoon Su’ olmak, eğlence programlarında doğal olmak ve fotoğraf çekimlerinde ‘model Nam Yoon Su’yu göstermek istiyorum.”

Oyunculuk ve modelliğin kendisini nasıl etkilediği sorulduğunda, özgüvenini nasıl inşa ettiklerini açıkladı.

“Bugünlerde, her şeyi yapabileceğime dair güvenim var. Modelliğe ilk başladığımda ve oyunculuğa başladığımda biraz korkmuştum. Yeni bir şeyle karşılaştığında herkes böyledir. Ama buna alıştıkça kendime daha çok güvenmeye başladım ve bu da zorluklara katlanmama neden oldu. İster oyunculuk projesi olsun, ister fotoğraf çekimi olsun, yeni ve farklı şeyler denemek için kendime meydan okumak istiyorum.”

“Extracurricular”, “ Birthcare Center ”, “ Beyond Evil ” ve son olarak “The King’s Affection” gibi dramalardaki çalışmaları sorulduğunda , deneyimlerini detaylandırdı.

“Her üretim gerçekten zordu. Kolay gelmeyen ve alışamadığım bir iş. Gelecekteki yapımların daha önce yaptığım yapımlardan daha zor olacağını düşünüyorum. Sanırım ben olmayan birini deneyimlemek ve ifade etmek böyle bir şey. Dayanılması gereken ağır bir yük.”

Bir yetişkin gibi hissedip hissetmediği sorulduğunda, Nam Yoon Su büyümenin nasıl bir şey olduğuyla ilgili duygularını dile getirdi.

Gülerek, “Şu anda biraz korkunç. Görünüşüm ve düşünce tarzım değişti. Olgun bir yetişkin olduğumu söylemek biraz küstahça ama ben bir yetişkinim. Ben de daha erkeksi oldum.”

Yetişkin olmanın neden korkunç olduğu konusunda daha fazla baskı yapıldığında, “Muhtemelen böyle düşünen biri yok mudur? Gençliğimi hatırlayanlar beni şimdi görürlerse, bunun korkunç bir manzara olduğunu düşünebilirler. Bir insan olarak değişmeye devam ettiğimi düşünüyorum.”

Nam Yoon Su’nun tam röportajı ve fotoğraf çekimi Allure Korea’nın Şubat sayısında yayınlanacak!

Kaynak : Soompi

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories