My Perfect Stranger Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

0
486

Yaklaşan dizi “My Perfect Stranger” için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Kim Dong Wook ve Jin Ki Joo’nun yer aldığı dizi 1 Mayıs’ta ekranlara gelecek.

Dizi, bir cinayetin ardındaki gerçeği bulmak için geçmişe yolculuk yapan bir adam ile ailesinin düğününü engellemek için zamanda yolculuk yapan bir kadının karşılaşmasıyla ortaya çıkan gizemli bir hikayeye dayanmaktadır. İkili, zaman içinde çıktıkları tuhaf ve güzel yolculuğun ortasında yani 1987 yılında takılıp kalırlar.

Kim Dong Wook dizide, soğuk kalpli ve dürüst biri olan Yoon Hae Joon’u canlandırmaktadır. Yerel haber muhabiri olarak başladığı kariyerinde yükselir ve yayın istasyonunda çalışan en genç spiker olarak hafta sonu haber programı spikeri olur. Zamanda ileri geri seyahat etme yeteneğini kazandıktan sonra Yoon Young adında bir kadınla tanışır ve gizemli olaylara karışır.

Jin Ki Joo, şehirde yaşayan sıradan bir kız olan Baek Yoon Young karakterini canlandırmaktadır. Yazar olma hayallerini bir kenara bırakarak para kazanabilmek için yayınevinde çalışmaya başlar. İş stresini annesinden çıkaran Baek Yoon Young, beklenmedik bir olay yaşar ve geçmişte olan her şeyden pişmanlık duyarak farklı bir hayat yaşamaya başlar. 

Dizi için yayınlanan fragman gizemli bir seri cinayet davasını araştırırken 1987 yılında sıkışıp kalan Yoon Hae Joon ve Baek Yoon Young arasındaki gizemli karşılaşmayı gösteriyor.

Fragman