The Uncanny Counter 2, Oyuncularını ve Yayın Takvimini Onayladı

0
1362

Merakla beklenen dizinin ikinci sezonu için resmi oyuncu kadrosu açıklandı. Geçen Ekim ayında, “The Uncanny Counter” yeni bir sezon ile geri döneceğini açıkladıktan sonra 2. Sezonun tvN’de geri döneceğini bildirdi. (İlk sezon OCN’de yayınlanmıştı.)

20 Nisan’da tvN yaptığı açıklamada: İzleyiciler tarafından çok sevilen ‘The Uncanny Counter’un 2. Sezonda beş ana oyuncu Jo Byeong Gyu (So Moon), Yoo Joon Sang (Ga Mo Tak), Kim Sejeong (Do Ha Na), Yeom Hye Ran (Choo Mae Ok), and Ahn Suk Hwan (Choi Jang Mool) ile geri döneceğini ve dizinin ikinci yarısının cumartesi-pazar dizisi olarak yayınlanacağını açıkladı.

Bir webtoon’dan uyarlanan “The Uncanny Counter” serisinin devamı olan dizi, öbür dünyadan ölümsüz bir yaşam için Dünya’ya gelen kötü ruhları yakalayanların hikayesini anlatmaktadır. 2020 dizisi yayımlandığı yıllarda OCN tarihindeki en yüksek reytingleri alarak tarihe geçmişti. “The Uncanny Counter” gelecek sezonu, yeni bir üyenin katılması ve yeni güçler kazanmasıyla artık daha da güçlenen “counter”larla geri dönecek. 

Jin Sun Kyu dizide, So Moon için bir kurtarıcı gibi gelen ve adaletsizliğe göz yumamayan biri olarak tutkulu bir itfaiyeci olan Joo Seok karakterini canlandıracak. “Extraordinary Attorney Woo” dizisinden Kang Ki Young dizide, en kötü güçlere sahip olan ve en iyi yırtıcı olmayı hayal eden iblis Pil Gwang karakterini canlandırıyor. “The Glory” aktrisi Kim Hieora  ise saf kötü Gelly rolü ile kötü bir rol üstlenecek.

“All of Us Are Dead” ve “Alchemy of Souls” dizileri ile tanınan Yoo In Soo, yeni işe alınan tezgahtar Jeok Bong olarak karşımıza çıkacak.

 tvN’nin yeni Cumartesi-Pazar dizisi “The Uncanny Counter 2”, 2023’ün ikinci yarısında prömiyer yapacak. 

Editör notu: Aşırı mutlu oldum :))