“My Lovely Boxer” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

0
256

Gençlik ve spor türündeki yaklaşan dizi “My Lovely Boxer” için yeni bir fragman yayınlandı. Başrollerinde Lee Sang Yeob ve Kim So Hye’nin yer aldığı dizi KBS2 aracılığıyla 21 Ağustos’da ekranlara gelmek için hazırlanıyor.

Dizi, dahi bir boksör olan Lee Kwon Sook ve para için dolandırıcılık yapmaktan çekinmeyen soğukkanlı bir temsilci hakkında ilginç bir hikayeyi anlatmaktadır.

Lee Sang Yeob dizide, yetenekli sporcuları ikna eden ve payını aldıktan kısa bir süre sonra onları emekli eden S&P Sports temsilcisi Kim Tae Young karakterini canlandırmaktadır. Bu başarısından dolayı suçluluk bile duymayan soğukkanlı birisidir. Bir gün, çıkarları için üç yıl önce ortadan kaybolan Lee Kwon Sook’a yaklaşmaya çalışır.

Kim So Hye dizide, 17 yaşında boks yıldızı olarak ortaya çıkan dahi bir boksör olan Lee Kwon Sook’u canlandırmaktadır. Grand Slam’i elde etmeden hemen önce ortadan kaybolur ve kendine yeni bir hayat kurar. Ancak kötü temsilci Kim ile tanıştığında hayatındaki yeni bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalır.

Fragman: