Miyawaki Sakura’nın Source Music x HYBE Labels ile Özel Sözleşmesini Tamamladığı Bildirildi

0
365

23 Eylül’de ‘Star News’ tarafından özel bir medya kuruluşu raporuna göre, eski IZ*ONE üyesi Miyawaki Sakura, Source Music ile HYBE Labels altında özel sözleşmesini tamamladı.

Daha önce, Miyawaki Sakura’nın kalıcı bir Koreli kız grubunda çıkış yapmak için HYBE Labels tarafından işe alındığına dair haberler büyük manşetlere konu olmuştu. Söylentilere yanıt olarak, HYBE Labels oldukça tarafsız bir duruş sergiledi ve önemli bir yorum yapmaktan kaçındı. Daha sonra, 27 Ağustos’ta Miyawaki Sakura, IZ*ONE’ın dağılmasından bu yana ilk kez Kore’ye dönerken BTS’i yöneten güvenlik ekibinin Sakura’ya eşlik ettiği görüldü.

‘Star News’ şimdi, Miyawaki Sakura’nın, idolün Japon ajansı tarafından telif hakkı iddialarıyla ilgili çeşitli yayınları ele aldıktan sonra, Source Music ile resmi olarak özel bir sözleşme imzaladığına inanıyor.

[GÜNCELLEME] ‘Star News’ tarafından hazırlanan yukarıdaki habere yanıt olarak, HYBE Labels temsilcisi bir kez daha şu açıklamayı yaptı: “Bir sanatçının özel sözleşmesiyle ilgili herhangi bir ayrıntıyı onaylayamıyoruz.”

Bu arada, bir başka eski IZ*ONE üyesi Kim Chae Won’un, Miyawaki Sakura ile aynı kız grubunda çıkış yapmak için yakın zamanda Source Music ile anlaştığı söyleniyor. Pledis Entertainment’ta stajyer olan eski ‘Produce 48’ yarışmacısı Heo Yun Jin de aynı şekilde gelecek kız grubu için güçlü bir aday olarak Source Music’e transfer edildi.

Öte yandan, bir başka eski IZ*ONE üyesi Kim Min Ju ile ilgili haberler, “belirsiz” olmaya devam ediyor. Bildirildiğine göre, HYBE Labels, Kim Min Ju ile yeni Source Music kız grubuna katılma olasılığı konusunda hala görüşmeleri sürdürüyor.

Son olarak, ‘Star News’ Miyawaki Sakura, Kim Chae Won ve Heo Yun Jin’den oluşan yeni Source Music kız grubunun genel olarak 6 üyeden oluşacağını bildirdi. Grup, f(x)’in arkasındaki beyin olarak bilinen eski SM Entertainment direktörü Min Hee Jin tarafından yürütülen Source Music ekibinden ayrı bir projedir.