Lee Jong Suk ve YoonA, Yeni Drama Posterlerinde Aralarındaki Mesafeye Rağmen Ortak Bir Hedef İçin Çalışıyorlar

0
263

MBC’nin “Big Mouth”u (Asıl İsmi), Lee Jong Suk ve Girls’ Generation’dan YoonA’nın başrollerini paylaştığı yeni posterler paylaştı!

“Big Mouth”, kendisini bir gecede “Big Mouse” olarak bilinen dahi bir dolandırıcıya dönüştüren bir cinayet davasından sorumlu olan üçüncü sınıf bir avukat hakkında sert bir noir dramadır. Hayatta kalmak ve ailesini korumak için ayrıcalıklı üst sınıflar arasında büyük bir komployu ortaya çıkarmak zorundadır.

Lee Jong Suk, beklenmedik bir şekilde kötü şöhretli dolandırıcı “Big Mouse” olarak tanınan, yüzde 10 başarı oranına sahip üçüncü sınıf bir avukat olan Park Chang Ho rolünde. YoonA, Park Chang Ho ile evli, kendine güvenen ve becerikli bir hemşire olan Go Mi Ho rolünde yer alıyor. Çift, satılan otorite duvarına karşı koymak ve birbirlerini kurtarmak için birlikte çalışacak.

Yeni yayınlanan poster, Park Chang Ho ve Go Mi Ho’nun tamamen farklı arka planların önünde durduğunu gösteriyor. Park Chang Ho’nun bakışları acı bir çaresizlikle dolu, çünkü soğuk hapishanede tek bir ışık kaynağı bile onu ısıtmıyor. Posterin diğer tarafında, Go Mi Ho karanlıkta kalan kocasına canlı bir botanik bahçesinden bakmak için dönüyor gibi görünüyor.

Başka bir poster, Park Chang Ho ve Go Mi Ho’yu ayrı ama aynı sert ve kararlı ifadelerle tasvir ediyor. Park Chang Ho’nun yüzü yaralı, Go Mi Ho darmadağınık görünüyor, yaşadıkları zorlukları ima ediyor ama aynı zamanda aralarındaki mesafeye rağmen çiftin krizi birlikte nasıl aşacağına dair beklentiyi artırıyor.

MBC’nin yeni Cuma-Cumartesi dizisi “Big Mouth”, “Doctor Lawyer”ın tamamlanmasının ardından 29 Temmuz’da 21:50 (Kore Saatine Göre) prömiyer yapacak.