Lee Ji Ah ve Kang Ki Young’un Yeni Bir Dizide Rol Alacakları Onaylandı

0
584

Lee Ji Ah ve Kang Ki Young birlikte yeni bir dizide oynayacaklar!

5 Temmuz’da JTBC, yeni dizisi “Great Problem Solver“da (taslak başlık), Lee Ji Ah ve Kang Ki Young’un yaklaşan dramanın başrollerini oynayacağını duyurdu. Dizi, Kore’nin en büyük boşanma sorunu çözücüsü şirketinde müşterilerinin sorunlu evlilik hayatlarına son vererek “kötü eşleri” cezalandırma çözümüne sahip bir dizi.

Lee Ji Ah, boşanma anlaşması şirketi Solution’ın takım lideri olan Kim Sa Ra’yı canlandıracak. Kim Sa Ra, Kore’deki en iyi hukuk firmasının arkasındaki ailenin gelinidir ancak kocası tarafından arkasından bıçaklandıktan sonra bir gecede her şeyini kaybeder. Daha sonra, haksızlığa uğrayan ve kötü eşlerini cezalandırmak isteyenlere mükemmel bir şekilde uyarlanmış çözümler sunan bir boşanma sorunu çözücüye dönüşür.

Kang Ki Young, Kim Sa Ra’nın iş ortağı ve Solution’ın danışman avukatı Dong Ki Joon’u canlandıracak. Savcı olduğu süre boyunca Dong Ki Joon, “Shepherd” lakabını alacak kadar olağanüstü bir azim ve sezgi duygusu sergiler. Güneybatı Bölge Savcılığında en yüksek dava oranına sahiptir ancak bir nedenden dolayı görevinden ayrılarak geçmişi için merak uyandırır.

İkisi birer birer davaları birlikte çözerken yavaş yavaş yakınlaşarak farklı kimyalarıyla birlikte romantik heyecan yaratırlar.

Lee Ji Ah, The Penthouses”Pandora: Beneath the Paradise” ve “My Mister” gibi birçok hit dizide yer almasıyla tanınıyor.

Kang Ki Young ise “Extraordinary Attorney Woo”, What’s Wrong with Secretary” Kim, “I’m Not a Robot”, “Tunnel”, “Weightlifting Fairy Kim Bok Joo”, “W: Two Worlds” ve “Oh My Ghost” gibi hit dizilerde yer almasıyla tanınıyor.