Kang Mi Na’nın Yaklaşan JTBC K-draması Welcome to Samdalri’ye Shin Hye Sun’ın Kardeşi Olarak Katılacağı Bildirildi

0
351

Kang Mi Na’nın yaklaşan JTBC K-draması Welcome to Samdalri’ye Shin Hye Sun’ın  kardeşi olarak katılacağı bildirildi . 

16 Mart’ta endüstri kaynakları, Kang Mi Na’nın Shin Hye Sun’ın kardeşini canlandıracak aktrislerden biri olacağını açıkladı. 

Kang Mi Na’nın ajansı Jellyfish Entertainment, medya kuruluşu OSEN aracılığıyla oyuncu seçimi raporlarına yanıt vererek, Kang Mi Na’nın dizide oynaması için teklif aldığını ve idol aktrisin teklifi olumlu değerlendirdiğini doğruladı. 

Kang Mi Na, oyuncu kadrosunu onaylarsa, Shin Hye Sun ve Shin Dong Mi’nin karakterlerinin en küçük kardeşi olacak. 

Welcome to Samdalri, ejderhaya benzeyen bir kahramanın göğe yükselmesinin ardından bir gün her şeyini kaybederek yeryüzüne düşmesinin öyküsünü anlatacak.

Yaklaşan K-draması, Shin Hye Sun ve Ji Chang Wook liderliğindeki JTBC’de özel olarak yayınlanacak . Cha Young Hoon ( When the Camellia Blooms ve Uncontrollably Fond ) tarafından yönetilecek ve Kwon Hye Joo ( Hi Bye, Mama! ve Go Back Couple ) tarafından yazılacak. 

Welcome to Samdalri’nin  yıl içinde yayınlanacağı bildiriliyor.

Kang Mi Na rolünü onaylarsa, Welcome to Samdalri bu yılki ilk K-draması olacak. Bu dizinin yanı sıra, büyük ekranda ilk çıkışını Harika Yaptı!

2022’de Kang Mi Na, Café Minamdang ve Midnight Horror: Six Nights gibi iki K-dizisi ile meşguldü .

Kang Mi Na, 2017 yılında drama endüstrisine girdi. O zamandan beri 20th Century Boy and Girl , Mama Fairy and the Woodcutter , Hotel del Luna , Summer Guys , My Roommate Is a Gumiho , Moonshine gibi çeşitli K-dizilerinin parçası oldu . ve dahası. 

Kang Mi Na’nın yaklaşmakta olan K-draması Welcome to Samdalri’de küçük kız kardeş rolünü oynamak için uygun olduğunu düşünüyor musunuz  ?

Editör Notu: Bu dizi için daha çok heyecanlandım. Bu kızın (Kang Mi Na) tüm dizilerini ve programlarını izlemiştim. Hem aynı yaşta olma sebebiyle hep bir sempatim vardı. Produce 101 de kalbimi fethetti. Bu yüzden bu yazıda yer verdim. Seçtiği diziler tam doğru ayarda.