Lee Do Hyun’a Yeni K-Draması “Death’s Game”de Özel Bir Rol İçin Görünmeyi Teklif Etti

0
540

Netflix orijinal K-draması The Glory Part 2’de başarılı bir şekilde oynadıktan sonra Lee Do Hyun için başka bir proje üzerinde çalışılıyor.

16 Mart’ta Lee Do Hyun’un ajansı Yuehua Entertainment, trend aktörün yaklaşan JTBC ve TVING K-draması Death’s Game’de özel bir rol almayı olumlu bir şekilde düşündüğünü paylaştı . Haberlere göre Lee Do Hyun, 18 Again yönetmeni Ha Byung Hoon’u desteklemek için yaklaşan dizideki varlığını onurlandıracak .

Death’s Game, içinde bulunduğu tüm koşullar nedeniyle canına kıymaya karar veren Cho Yi Jae’nin etrafında dönecek. Ölüme karşı tutumuna yanıt olarak ölüm, oyunuyla cezalandırmaya geldi. Cho Yi Jae önceki 13 yaşamı boyunca tekrar tekrar ölmek zorundadır ve ölümden kaçmanın bir yolunu bulursa sonsuz bir hayat yaşayabilir. Lee Won Sik tarafından yazılan ve Gul-chan tarafından çizilen aynı adlı bir webtoon’a dayanmaktadır.

Yaklaşan K-draması Seo In Guk , Park So Dam , Go Youn Jung , Kim Ji Hoon ve daha fazlası tarafından yönetilecek . Lee Do Hyun dışında aktörler Kim Jae Wook , Jang Seung Jo , Super Junior’dan Choi Si Won , Sung Hoon ve Lee Jae Wook da K-dizisinde özel bir rol oynayacak.

Yaklaşan K-dizisinin yapımcılığını üstlenecek olan yönetmen Ha Byung Hoon , The Sound of Your Heart , Go Back Couple ve 18 Again K-dramalarını yaratmasıyla tanınır.

Bu muhtemelen Lee Do Hyun ve yönetmenin 2020’de 18 Again için birlikte çalıştıktan sonra yeniden bir araya gelmesi olacak.

Sadece bir ay sonra Lee Do Hyun’u başka bir K-dizisinde görebiliriz. The Glory Part 2’den sonra aktör, yaklaşan JTBC K-draması The Good Bad Mother’da rol alacak .

Lee Do Hyun, Ra Mi Ran , Ahn Eun Jin , Kim Sun Bin , Yoo In Soo ve Jung Woong In ile birlikte çalışacak. Yaklaşan K-draması 26 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. 

Ayrıca yakında çıkacak olan The Unearthed Grave filmine de katılacak . 

Oyunculuğun yanı sıra Lee Do Hyun, 22 Mart’ta yayınlanacak olan  eğlence programı Yoo Quiz on the Block’un 4. Sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak .

Editör Notu: Webtoon’u okuyan biri olarak nasıl olacağını merak ediyorum. Şimdiye kadar çok dev isimler bu dizde.