I-LAND’den K, New York Times Meydanı’nda Bir Doğum Günü Reklamı Olan İlk K-POP Stajyeri Oldu

Related Articles

Stajyer K, 26 Haziran – 18 Eylül 2020 tarihleri arasında yayınlanan Mnet’in I-LAND programında yer aldı. Debut grubunda elendiği için yer alamadı ancak Asya, Güney Amerika, Avrupa, Güney Kore ve Japonya dahil birçok ülkede popülerlik kazandı.

I-LAND, toplam 23 stajyer arasından 7’sini seçen ve küresel bir idol olarak ilk kez sahneye çıkacak stajyerlerin hayatta kalma projesidir. Bu program, Big Hit Entertainment CEO’su Bang Si-hyuk, şarkıcı Rain, Zico, P-Dogg, Son Seong-deuk ve Dooboo’nun katılımıyla gündemde olan bir konu haline geldi.

K’in resmi Naver Fan Café (Keiys Global) yöneticisi şunları söyledi:

“K, maalesef I-LAND’den elenen bir stajyer, bu yüzden Global hayranları tutkularını çeşitli etkinlikler ve aktif reklamlar aracılığıyla göstermek için güçlerini birleştirdi. K’in gösterdiği profesyonel tutum, küresel izleyicilerin kalbini harekete geçirmiş gibi görünüyor.”

“K, I-LAND küresel değerlendirmesinde her zaman ilk sıralardaki pozisyonu korudu ve mükemmel becerileriyle, yapımcı değerlendirmesinde ilk sırayı alacak kadar olağanüstü bir beceriye sahipti. Maalesef son turdan elendi, ancak standartlarını yükselten uluslararası izleyiciler tarafından kabul edilmiş görünüyor. “

Şu anda, K’in Naver Fan Café’sinde gençlerden yetişkin hayranlara kadar çeşitli yaş gruplarından hayranlar var ve Kore, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, İspanya, Tayland, Hindistan, Brezilya, Endonezya ve Filipinler gibi ülkelerdeki küresel hayranlar birlik olmuş durumda. Her ülkeden K hayranı temsilcileri, günlük toplantılar aracılığıyla çeşitli etkinlikler ve etkinlikler planlar yapıyorlar.

Kore, Japonya ve Filipinler’deki çok uluslu Fan Cafe’de, K’in doğum gününden önceki gün olan 20 Ekim’den başlayarak üç gün boyunca Samseong-dong, Seul’deki Coex Crown Media’nın doğum gününü kutlamak için bir video reklamı yapıldı ve daha sonra Koreli ve Japon hayranlar tarafından yürütülen New York Times Meydanı’ndaki büyük ölçekli kutlama teaser reklamına devam edildi. Buna ek olarak, Gangnam Station Exit 10’daki Muji’nin önündeki otobüs durağı için reklamlar 9 Ekim’de ve 12 Ekim’de Jamsil Station Exit 8’in önünde başladı.

Buna ek olarak, K Naver Fan Cafe ülke çapında bir kahve dükkanı (bardaklık) etkinliği düzenlemekte. Daha fazla bilgi için K’in Naver Fan Cafesinin sayfasına göz atın.

https://cafe.naver.com/keisy1021

 

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories