Go Yoon Jung ve Kim Seon Ho, Birlikte Rol Alabilirler

0
448

Go Yoon Jung ve Kim Seon Ho, ünlü senarist ikili Hong Kız Kardeşlerin yeni dizisinde rol alabilir. Yakın zamanda STARNEWS, Go Yoon Jung’un yaklaşan dizi “Can This Love Be Interpreted?”da kadın başrol olarak yer alacağını bildirdi. Kim Seon Ho ise raporlara yanıt olarak oyuncunun ajansı bir teklif aldığını ancak teklifi henüz inceleme aşamasında olduğunu bildirdi.

“Can This Love Be Interpreted?”, tercümanlık yaparak para kazanan bir kadın ile kendisininkinden tamamen farklı bir aşk dili konuşan adam hakkında romantik bir dizidir. İkili, aşk hakkında konuşmaya yönelik zıt tavırları nedeniyle, birbirlerini defalarca kez yanlış anlarlar ve kendilerini tercümede kaybederler. 

Kim Seon Ho dizide, yabancı bir ülkede gittiği etkinlik sırasında tercümanı Cha Shin Hye’ye aşık olan birinci sınıf aktör Joo Ho Jin’i canlandırmaktadır.

Go Yoon Jung teklifi kabul etmesi halinde tercüman Cha Shin Hye karakterini canlandıracak. Başarılı oyuncunun yakın zamanda “Hospital Playlist”in yan dizisi olan “A Life of a Resident That” de rol alacağı doğrulandı. 

Go Yoon Jung, yakn zamanda final veren bilim kurgu dizisi “Moving”de sergilediği becerileri ile bir kez daha izleyicinin övgüsünü kazandı. Daha önce “Sweet Home”, “Law School”, “Alchemy of Souls: Light and Shadow” gibi dizilerde yer alan ve oyunculuğu ile göz dolduran başarılı aktris ayrıca yaklaşan dizi “Death’s Game”de yer alıyor.

Merak ediyor musunuz?