Dizi Tanıtımı: The Deal

0
167

Dizinin Adı: Deal | 거래

Yönetmen: Lee Jung Gon

Senaryo: Hong Jong Seong

Yapımcı: Wavve, Netflix

Bölüm Sayısı: 8

Yayın Günü: Cuma

Gösterim Tarihi: 6 Ekim 2023

Türü: Gerilim, Suç

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Konusu:

Aynı adı taşıyan ödüllü bir webtoon’dan uyarlanan “Deal”, liseden beri arkadaş olan yirmili yaşlarındaki üç gencin uzun bir aradan sonra ilk kez içki içmek için bir araya gelme hikayesini anlatıyor. İçlerinden ikisi, diğerini kaçırıyormuş gibi yaptıktan sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ardından gelen olaylar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.

Karakterleri:

Yoo Seung Ho dizide, lise günlerinde yükselen bir futbol yıldızı olan ancak o zamandan sonra hayalleri paramparça olan Lee Joon Sung’u canlandırmaktadır. Bir süre yolunu kaybettikten sonra nihayet hayatını tekrar toparlamaya karar verir ancak tam hayatını düzene sokacağı sırada kasıtsız bir kaçırma olayına kapılır.

Yoo Seung Ho / Lee Joon Sung

Kim Dong Hwi dizide, kaçırma olayı için arkadaşını kışkırtan tıp öğrencisi Song Jae Hyo karakterini canlandırmaktadır. Song Jae Hyo, tıp öğrencisi olarak düzenli hayatında beliren bir krizi önlemek için dürtüsel olarak adam kaçırma numarası yapmaya karar verir.

Kim Dong Hwi / Song Jae Hyo

Yoo Su Bin dizide, zengin bir ailenin tek oğlu olan Park Min Woo karakterini canlandırmaktadır. Sahte kaçırma olayının asıl kurbanı olmasına rağmen, arkadaşlarını zorlayarak hikayenin gerilimini arttırır.

Yoo Su Bin / Park Min Woo

Fragmanı:

Merak ediyor musunuz?