Girls’ Generation’dan Yoona, Yeni Noir Dizisinde Yanlışlıkla Suçlanan Lee Jong Suk’a Oldukça Sadık Bir Eş Oluyor

0
252

MBC’nin yaklaşmakta olan draması “Big Mouth” (Asıl İsmi), Girls’ Generation’dan YoonA’nın başroldeki ilk görüntüsünü yayınladı!

“Big Mouth”, Lee Jong Suk’un, kendisini bir gecede “Big Mouse” olarak bilinen dahi bir dolandırıcıya dönüştüren bir cinayet davasından sorumlu olan üçüncü sınıf bir avukat olan Park Chang Ho olarak oynadığı sert bir dramadır. Park Chang Ho, hayatta kalabilmek ve ailesini korumak için ayrıcalıklı üst sınıflar arasındaki büyük komployu ortaya çıkarmak zorundadır.

YoonA dizide Park Chang Ho ile evli, kendine güvenen ve becerikli bir hemşire olan Go Mi Ho olarak oynayacak. Desteğiyle Park Chang Ho’nun avukat olmasını sağlayan son derece sadık bir eş olmasına rağmen, çabalarının meyvelerini alamadı. Kocasının sallantılı hukuk kariyeri ile uğraşmak yeterli değilmiş gibi, kendisini onun haksız yere dolandırıcılıkla suçlaması hakkında endişelenirken buluyor.

Go Mi Ho, en sonunda kocası ve ailesini kurtarmak için bu büyük kavgaya dahil olur. Eşini birinin kötü niyetle gömdüğü çamurdan çekip çıkaramayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Yaklaşan diziden yeni yayınlanan fotoğraflar, Go Mi Ho’nun karakterinin her iki yönünü ortaya koyuyor. Bir hastane hemşiresi olarak yorucu ve fiziksel olarak zorlu işine rağmen, Go Mi Ho iş yerinde sıcak bir gülümseme takınıyor ve acı çeken hastalarla etkileşime girerken hem ilgili hem de profesyonel.

Bununla birlikte işteki nazik tavrının aksine, Go Mi Ho bir gazeteci kalabalığından gelen sorularla dolup taştığında içsel gücünü gösterir. Sert bakışları ve sarsılmaz duruşuyla Go Mi Ho, kocası için savaşa gitmeye hazır görünüyor.

Dizinin yapımcıları, “Im YoonA, karşısına ne tür zorluklar çıkarsa çıksın tereddüt etmeyen Go Mi Ho karakterinin sert kalbini canlandırmak için mükemmel bir aktris ve daha fazlasını isteyemezdik” dedi. “Lütfen rolüyle size bir sonraki seviyedeki kız aşkını gösterecek olan Im YoonA’nın oyunculuğunu dört gözle bekleyin.”

“Big Mouth”, MBC’nin “Doctor Lawyer” dizisinin tamamlanmasının ardından Temmuz ayında gösterime girecek.