SOLO LEVELİNG Anime Oluyor!

0
726

Bildiğiniz gibi Solo Leveling hakkında Webtoondan Uyarlama Animeler adlı yazımda oyunu çıkacağı yönünde konuşmuştum. Hayranların en çok animasyonunu görmek istediği seriler arasında hep en ön sıraları kapan Solo Leveling sonunda animeye uyarlanıyor! Dün Crunchyroll instagram hesabında yaptığı “The worldwide dungeon crawling phenomenon is getting an anime adaptation” (yazı; Dünya çapında zindan fenomeni animeye uyarlanıyor) sözleri ile bizlerle Solo Leveling’in afişini paylaştı. Aynı zaman aralığında trailerı youtube hesabına yüklendi. Animenin çıkışı 2023 de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Animenin ana üretim kadrosu aşağıdaki gibidir; 

  • Orijinal Çalışma: DUBU (REDICE Studio), Chugong, h-goon tarafından Solo Leveling
  • Yönetmen: Shunsuke Nakashige
  • Baş Yazar: Noboru Kimura
  • Karakter Tasarımcısı: Tomoko Sudo
  • Müzik: Hiroyuki Sawano
  • Animasyon Stüdyosu: A-1 Resimleri

Duyuru dile getirmek için illüstratör ve orijinal yaratıcısı şöyle bir mesaj bırakmıştır;

Chugong: Yaklaşık altı yıl önce Solo Leveling’in en başında yazarken biri bana “Yazdığınız roman bir çizgi roman olacak” deseydi, bahse girerim onlara bacağımı çekmeyi bırakmalarını söylerdim.

Ama şimdi bana bunun animasyonlu olacağı söylendi?!

Cidden, bacağımı çekmeyi bırak!… Ama bu günlerde heyecanlı ve heyecanlı hissediyorum.

Bunun gerçek olduğundan hala yarı şüpheli olduğum için Jinwoo ve diğer karakterlerin bir an önce canlandırıldığını ve rahatladığını görmek istiyorum. O günü sabırsızlıkla beklerken gayretle çalışmaya devam edeceğim.

DUBU: Solo Leveling sonunda anime çıkışını yapıyor. Anime uyarlaması için teklif aldığımız daha dün gibi geliyor. Animenin şu anda gerçekten yaratıldığını düşündüğümde kendimi çok bunalmış hissediyorum.

Bunların hepsi Solo Leveling’i seven ve destekleyen siz hayranlarınız sayesinde. Minnettarlıkla doluyum. Çok teşekkürler.

Ayrıca lütfen animasyon yapım ekibine destek olun.

Bu anime okuyuculara yeni bir keyif verirse çok mutlu olacağım.

Aşağıya trailerını bırakıyorum.

Kaynak; Crunchyroll Official