FİLM TANITIMI: NEW WOLRD (YENİ DÜNYA)

Related Articles

 

Ja-Sung, yıllar önce mafya içerisine yuvalanmış olan gizli bir dedektiftir. Ülkenin en büyük mafya lideri ölünce Goldmoon çetesi içerisinde gerginlikler baş gösterir. Ja-Sung, ona güvenen ve çetenin iki numaralı ismi tarafından desteklenir. Fakat Ja-Sung’tan şüphelenen başka bir kesim daha vardır. Gizli dedektifin vereceği hayati karar, çetenin kaderini belirler.

Park Hoon-jung’ın yönetmenliğini üstlendiği  dram, gerilim, suç türünde olan New World 2013 yapımı olup 134 dakikadır. Choi Min Sik, Hwang Jeong Min, Lee Jung Jae’nin başrollerini paylaşmış olduğu filmde aynı zamanda Running Man programından tanıdığımız Song Ji Hyo da filmin kadrosundadır.

Yapılmış en iyi Kore Mafya filmi olarak adlandırılan film de  dostluk, ihanet, hırs konusunu oldukça iyi işlemektedir. Aslında düşman olan iki tarafın dostluğunu (upss spoi !!) anlatan filmin bir kısmında oturup ağladığımı söylemesem ayıp olur. Mafya filmi olur da kan, işkence olmaz mı? tabii ki var. Rahatsız ögeler aşırı olmasa da gerçekten rahatsız edicidir. Hassas olan kimselerin dikkat etmesi gerekir. Sonra uyarmadı demeyin 😛 . iyi seyirler.

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories