“Extraordinary Attorney Woo” Yapımcıları İkinci Sezon Hakkında Açıklama Yaptılar

0
218

9 Haziran’da JTBC News, “Extraordinary Attorney Woo” yazarı Moon Ji Won’un yakın zamanda dizinin yapım şirketi ASTORY ile ikinci sezonunu yazmak için bir sözleşme imzaladığını açıkladı.

Geçen yıl yapım şirketi ASTORY ikinci sezona dair yapım ümitlerini paylaşsa da henüz onaylanmış bir şey yoktu. Neyse ki yakın zamanda ASTORY, “Geçen yıl Moon Ji Won ile “Extraordinary Attorney Woo” 2’yi yazması için bir sözleşme imzaladık.” açıklamasında bulundu. Buna ek olarak yapım şirketi, önceki taahhütler nedeniyle Moon Ji Won’un bir süre senaryoyu yazamayacağını açıkladı. Başarılı yazar şu anda, 2024’te çekime başlaması planlanan “Deaf Boys” filmiyle ilk yönetmenlik denemesini yapmak için hazırlanıyor.

ASTORY bu konuya ilişkin, “Moon Ji Won şu anda filminin hazırlıklarıyla meşgul olduğu için senaryoyu hemen yazamayacak. Gelecek yılın başında filmini tamamladıktan sonra ciddi ciddi senaryoyu hazırlamaya başlayabileceğini düşünüyoruz.” dedi. Oyuncu kadrosunun da değişmediğini, Park Eun Bin ve Kang Tae Oh da dahil olmak üzere başrol oyuncularının aynı şekilde devam edeceğini vurguladı. 

Bu yılın başlarında, “Extraordinary Attorney Woo” yıldızı Park Eun Bin, dizideki performansı sayesinde Baeksang Sanat Ödülleri’nde Büyük Ödülü, yönetmen Yoo In Shik ise En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştı.

Dizinin 2. Sezonunu bekliyor musunuz?