Kim Woo Bin ve Suzy, Senarist Kim Eun Sook’un Yeni Dizisinin Başrollerini Üstlenecekler

0
167

Aktörler Kim Woo Bin ve Suzy , ünlü senarist Kim Eun Sook ile birlikte çalışarak bir sonraki projeleri için takım olmaya hazırlanıyor . ‘ Wishes Granted by Genie ‘ (başlık değişebilir) adlı yaklaşan dramada iki oyuncu baş karakter olarak yer alacak. Yapım şirketi Hwa & Dam Pictures, 14 Haziran KST’de haberi doğruladı ve ayrıca (‘Extreme Job’ ününden) yönetmen Lee Byung Heon’un  projeyi yöneteceğini açıkladı. Kim Eun Sook, ” A Gentleman’s Dignity “, ” Secret Garden “, ” Descendants of the Sun “, dahil olmak üzere sayısız başarısı olan tanınmış bir yazardır.

‘Wishes Granted by Genie’ aşırı duygusal bir ‘Genie’ (Kim Woo Bin tarafından canlandırılıyor) ve duygusuz bir kadın ‘Ga Young’ (Suzy tarafından canlandırılıyor) hikayesini anlatan romantik bir komedi. İki karakterin hayatı birbirine karışır ve şans ya da ceza getirebilecek üç dilek ile karşı karşıya kalır. Ga Young, ‘Genie’yi cezasından kurtarmak için çalışırken ‘Genie’ öfke patlamaları ve eski hayatını kaybetmekle mücadele eder. Dizinin 12 bölümlük bir dizi olması planlanıyor ve gelecek yıl yayınlanması planlanıyor.

Yapım şirketine göre dizi, hikaye, video ve oyunculuğun mükemmel bir karışımını vaat ediyor ve bu da onu hayranlar arasında beklenen bir hit yapıyor. Yıldız oyuncu kadrosu ve yetenekli yazar ve yönetmenin dahil olduğu ‘Wishes Granted by Genie’ dört gözle beklenecek bir proje.

Editör notu: Bu ikili daha önce Uncontrollably Fond dizisinde birlikte oynamışlardı. Kim Woo Bin uzun zamandır kanser hastasıydı. Geçen sene Our Blues dizisi ile geri dönüşünü yaptı. Netfix’te yayına giren Black Knignt dizisini mutlaka izleyin!

Gelecek Dizi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Bu İkiliyi Beğeniyor musunuz?