“D.P” 2. Sezon Prömiyer Tarihini Onayladı

0
140

“D.P”nin 2. Sezonunun Temmuz ayında prömiyer yapacağı onaylandı. 20 Haziran’da Netflix, popüler drama “D.P 2”nun prömiyer tarihini yeni bir afiş yayınlayarak netleştirdi.

Bir webtoon’a dayanan “D.P” kaçak askerleri yakalamak için görevlendirilen bir manganın etrafında dönmektedir. İkinci sezon, asker kaçaklarını yakalayan ve kovalayan ikili Ahn Jun Ho ve Han Ho Yul’un hikayesini anlatmaya devam ediyor. Jung Hae-In dizide zorunlu askerlik görevini yerine getirebilmek için Kore Ordusu’na katılan An Joon-Ho karakterini canlandırırken, Koo Gyo-Hwan dizide D.P.’nin ekip lideri olan Onbaşı Han Ho-Yeol karakterini canlandırmaktadır.

Jung Hae In dizi hakkında “Bu, 1. Sezonun devamı olan bir proje. Hala bitmemiş hikayeler ve çözülmesi gereken kısımlar var, bu nedenle izleyiciler daha yoğun ve derin bir hikaye görebilecekler.” sözlerini paylaştı.

Geçen yıl mayıs ayında Jung Hae-In, Koo Gyo-Hwan, Jin Ji Hee, Kim Ji Hyun, Son Seok Koo ve Kim Sung Kyun gibi isimlerin yer alacağının onaylanmasının ardından dizinin ikinci sezonunun kadrosu büyük oranda belirlenmişti. İlk sezondaki yönetmen Han Jun Hee’ye ek olarak Choi Hyun Wook‘un da oyuncu kadrosuna katılacağı bildirildi. 

“D.P” dizisinin 2. Sezonu 28 Temmuz’da yayınlanacak.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?