Dizi Tanıtımı: The Spies Who Loved Me

0
328

Adı: The Spies Who Loved Me | 나를 사랑한 스파이
Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon
Yönetmen: Lee Jae Jin
Senarist: Lee Ji-Min
Yapım Şirketi: Story & Pictures Media
Yayıncı: MBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 21 Ekim 2020 – 10 Aralık 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30 (peş peşe günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, kendisini birden casusluk dünyasının tam ortasında bulan bir kadının (Yoo In Na) etrafında dönmektedir. Kang A-Reum’un eski kocası (Eric), kendisini ona bir seyahat yazarı olarak tanıtmıştır. Ancak gerçekte bir ajandır ve bu gerçeği öğrenmeden, Kang A-Reum ondan boşanmıştır. Şimdi evli olduğu kocası (Lim Ju Hwan) ise kendisini ona bir diplomat olarak tanıtmıştır ve gerçekte endüstriyel bir ajan olduğunu bilmemektedir. Sıradan bir hayata sahiptir. Ta ki, eski kocası tekrar karşısına çıkana kadar.

Ana Karakterler:

Kang A-Reum: Yoo In Na dizide bir gelinlik tasarımcısı olan Kang A-Reum karakterini canlandırmaktadır.

Jun Ji Hoon: Eric dizide Kang A-Reum’un eski kocası olan Jun Ji Hoon karakterini canlandırmaktadır. Interpol için çalışan cazibeli ve sağı solu belli olmayan bir gizli ajandır.

Derek Hyun: Lim Ju Hwan dizide Kang A-Reum’un kocası olan Derek Hyun karakterini canlandırmaktadır. ‘Hermes’ adlı bir casus ajansı için çalışan oldukça hırslı ve soğukkanlı bir ajandır. Nazik ve sıcak bir görünüme sahiptir. Ancak, gizli görevini yerine getirebilmek için her türlü yolu kullanan birisidir. Gerçek kimliğini eşinden saklamasına rağmen onu gerçekten sevmektedir.

Yan Karakterler:

Kim Tae-Woo dizide Interpol için çalışan bir büro müdürü olan Ban Jin-Min karakterini canlandırmaktadır.

Lee Jong-Won dizide bir ajan olan Tinker karakterini canlandırmaktadır. ‘Hermes’ adlı bir casus ajansı için çalışmaktadır. Klasik arabaları restore etme konusunda bir uzmandır.

Lee Joo Woo dizide ‘DDK Foods’ adlı şirketin CEO’su ve ‘Dong Tak Group’un ikinci kızı olan Kim Dong-Ran karakterini canlandırmaktadır. Ağzında gümüş kaşık ile doğmuş biri gibi görünmesine karşın, evlilik dışı olarak doğduğu için kardeşi Kim Dong-Taek ile sürekli bir miras mücadelesi içerisindedir.

Cha Joo-Young dizide bir ajan olan Hwang Seo-Ra karakterini canlandırmaktadır. Interpol için çalışmaktadır. İşinin ona verdiği heyecanı sevmektedir.

Bae In-Hyuk dizide ‘Sınıflandırılmış Sanayi Bürosu’nda analiz bölümünün en genç üyesi olan Kim Young-Goo karakterini canlandırmaktadır. Bir yayıncılık şirketi olan ‘Gulliver’in satış bölümünün başkanı olarak kılık değiştirmiş durumdadır. Genç görünümüne rağmen son derece zeki birisidir. Ayrıca KAIST (Kore İleri Bilim ve Teknoloji Enstitüsü) mezunudur.

Fragmanlar:

Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce “When I Was The Prettiest” yayımlanmıştır.