Dizi Tanıtımı: The Interest of Love

0
270

Romantik drama “The Interest of Love” yayımlandı. Başrollerinde Moon Ga Young, Yoo Yeon Seok, Geum Sae Rok ve Jung Ga Ram gibi isimlerin yer aldığı dizi 21 Aralık itibariyle her çarşamba ve perşembe ekranlarda.

Netflix ve JTBC ortak yapımı olarak üretilen dizi, Lee Hyuk Jin’in “Sarangui Ihae” adlı romanından uyarlandı. Ayrıca “The Interest of Love“, “Do You Like Brahms?” dizisinin yönetmeni Jo Young Min tarafından yönetildi ve yazar Lee Seo Hyun tarafından yazıldı.

The Interest of Love Konusu: 

“The Interest of Love”, 99. yılını kutlayan Nara Bank’ın Yeongpo şubesinde çalışan Ha Sang Soo, Ahn Soo Young, Park Mi Kyung ve Jung Jong Hyun arasında geçen ofis romantizmini anlatmaktadır. Farklı ilgi alanlarına sahip bu dört kişi birbirleriye tanıştıktan sonra aşkın gerçek anlamını öğrenir.

The Interest of Love Karakterleri:

Moon Ga Young dizide, Nara Bank’ın Yeongpo şubesinde baş banka müdürü olarak çalışan Ahn Soo Young karakterini canlandırmaktadır. Muhteşem görünümü ve tatlı sesi ile Yeongpo şubesinin tanrıçası olarak bilinmektedir. Ancak yarı zamanlı veznedar olarak başlayıp dördüncü sınıf şefliğine kadar yükseldiği işinde ilerleyememektedir. Zorluklarla dolu bir çevrede büyüdükten sonra kendini korumak için yoğun bir yaşam tarzı geliştirir. Ancak aniden hayatında beliren bir erkeğe aşık olur. 

Yoo Yeon Seok dizide Nara Bank’ın Yeongpo şubesindeki kapsamlı danışma ekibinin kıdemli başkanı Ha Sang Soo karakterini canlandırmaktadır. Üç yıldır bu pozisyonda olan Sang Soo, yakışıklı bir görünüme ve hayatın zorlukları karşısında tereddüt etmeyecek kadar sağlam bir karaktere ve zekaya sahiptir. Normal bir yaşam tarzını her şeyden çok arzulamaktadır. İstikrarlı ve olaysız bir yaşamın mutluluğun anahtarı olduğuna inanır, ancak konu aşka geldiğinde hayatı tepe taklak olur.

Geum Sae Rok, zengin bir ailede büyüyen cesur bir kadın olan Park Mi Kyung karakterini canlandırmaktadır. Bir kere birini gözüne kestirdiğinde onu elde edene kadar peşinden gider. Ancak, umduğu gibi gitmeyen bir ilişkisi vardır.

Jung Ga Ram dizide, polis memuru olmak için okuyan Jung Jong Hyun karakterini canlandırmaktadır. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapan ve sevdiği kişi için olabildiğince iyi biri olmak isteyen çalışkan bir yapısı vardır. Ancak acı bir gerçekle yüzleşince seçim yapmak zorunda kalır.

Fragman

Dizi Yorumum

Office romantiği seviyorsanız bu tam size göre. Aşk üçgeni değil dörtgeni beşgeni de var bunu unutmayın. Biraz yavaş tempolu. Ben çoğu yerde hızlı hızlı geçtim. Şimdilik 6.5/10