Dizi Tanıtımı: Crash Course in Romance

0
348

Dizinin Adı : Crash Course in Romance | Ilta Scandal | One Shot Scandal | 일타스캔들

Yönetmen: Yoo Je Won

Senaryo: Yang Hee Seung

Yapımcı: tvN, Netflix

Bölüm Sayısı: 16

Yayın Gün / Saat: Cumartesi, Pazar

Gösterim Tarihi: 14 Ocak 2023 – 5 Mart 2023

Dizi Türü: Romantik, Komedi

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Crash Course in Romance Konusu:

Dizi, garnitür dükkanı sahibi Nam Haeng-Sun (Jeon Do-Yeo) ile popüler matematik hocası Choi Chi-Yeol (Jung Kyoung-Ho) arasında geçen romantik ilişkiyi anlatmaktadır.

Crash Course in Romance Karakterleri:

Jeon Do Yeon dizide, şimdilerde bir garnitür dükkanı işleten eski atlet Nam Haeng Seon karakterini canlandırmaktadır. Sınırsız dayanıklılığı gibi süper pozitif bir kişiliği vardır. Beklenmedik bir kararla üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrenciler için olan özel eğitim alanına girer. Bu sırada Nam Haeng Sun, özel eğitim alanında popüler bir eğitmen olan Choi Chi Yeol ile bir ilişkiye başlar.

Jung Kyung Ho dizide veIlta Eğitmeni (en popüler eğitmen) olan Choi Chi Yeol karakterini canlandırmaktadır. İşinde çok çalışmaktadır ve öğrencileriyle bir eğitmen olarak hiç çekinmeden konuşmaktadır. Popüler bir eğitmen olarak biriktirdiği serveti ve şöhreti, artan başarısı ile daha duyarlı bir hale gelir. Böylece çoğu insana karşı umursamaz ve kayıtsız biri olur. Bir gün pozitif bir kişiliği olan Nam Haeng Seon ile tanışır ve aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Diğer Oyuncular: 

Lee Bong Ryun / Kim Young Joo
Hwang Bo Ra / Öğrencinin Velisi
Jang Young Nam / Jang Seo Jin (Avukat)
Oh Eui Shik / Nam Jae Woo

Dizi Fragmanı: