Dizi Tanıtımı: The Heavenly Idol

0
537

Adı: The Heavenly Idol | The High Priest Rembrary | 대신관 렘브러리

Yapımcı: tvN, TVING

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Gün / Saat: Çarşamba, Perşembe

Gösterim Tarihi: 15 Şubat 2023 – 23 Mart 2023

Türü: Romantik, Komedi, Fantastik, Dram

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

The Heavenly Idol Konusu:

Dizi, iblis kralla savaşırken dünyaya transfer olan baş rahip Rembrary’nin etrafında dönmektedir. Bu transter sonucunda kendini popüler olmayan idol grubu Wild Animal’ın bir üyesi olan Woo Yeon-Woo’nun vücudunda bulur.

The Heavenly Idol Karakterleri:  

Kim Min Kyu dizide, iblis kralla savaşmak için başka bir dünyadan bu dünyaya gelen baş rahip Rembrary karakterini canlandırmaktadır. Ancak kendini küçük bir yatakhanede, Woo Yeon Woo’nun vücudunda bulur. Çıkışlarından bu yana 3 sene geçmesine rağmen dağılmanın eşiğine gelen grubun üyesi olarak müzik şovuna çıkması gerekir. Ancak Rembrary dans etmeyi bilmemektedir. Bu yüzden canlı yayın performansı bir felakete dönüşür. Buna rağmen Woo Yeon-Woo’nun bedenindeki Rembrary, kendine güvenen tavrı ve çekiciliği sayesinde hem insanların hem de medyanın dikkatini çeker. Böylece Wild Animal grubu popüler bir hale gelir. Bir yandan idol grubunun üyesi olarak yaşamak zorunda olan Rembrary, diğer yandan tuhaf dini gruplarla ve şeytanla uğraşmak zorundadır.

Go Bo Gyeol dizide, Wild Animal’ın menajeri ve Woo Yeon Woo’nun 1 numaralı hayranı Kim Dal rolünü üstlenmektedir. Hayranı olduğu kişi, kariyerinin beşinci yılında aniden kendisinin aslında Baş Rahip Rembrary olduğu konusunda ısrar etmeye başlar ve ona yardım etmek için grubun menajeri olur.

Diğer Oyuncular:

Tak Jae Hoon / Seon Woo Sil
Park Sang Nam / Sa Gam Jae

Sin Hwa Jin’in (신화진) “Holy Idol” (성스러운 아이돌) adlı web romanından uyarlanmıştır.

Fragmanlar:

Bu diziyi aşırı merak ediyorum!!!