Hayalistic OCAK Ayı En Çok Okunan 5 Webtoon

Related Articles

 1. The Dilettante ( 34.123 Görüntülenme )Benim varlığımda sarhoş olana kadar yanımda kal.

  Bir gün, üst düzey terörle mücadele ajanı Hana Lee, ikiz kardeşinin ölüm haberini alır. Yaşayan tek akrabasının ölümünü kabullenemeyen Hana, gerçeği ortaya çıkarmak adına yola koyulur. Çıktığı bu yolda ise gizemli Eunseong Yoo ve soğukkanlı mafya babası Giulio Parenti ile karşılaşır.

 2. Dreaming Freedom – Rüyalardaki Özgürlük ( 24.087 Görüntülenme )Jeongmin, lisede kraliçe Juhyeon tarafından zorbalığa uğrayan yalnız bir kişidir. İkisi, Juhyeon’un Jeongmin’in sadece onunla arkadaş olması talebi nedeniyle arkadaşlıkları sona ermeden önce ilkokulda arkadaştı. Juhyeon bu “ihaneti” sınıf arkadaşlarının Jeongmine’e olan hakaretlerini körüklemek ve Jeongmin’i sefalet içinde izole etmek için kullanıyor. Jeongmin’in kaçmasının tek bir yolu var; Lucid Rüyalar. Bir gün, gizemli bir adam Jeongmin’in rüyalarına girer ve Juhyeon’dan intikam almasına yardım etmeyi teklif eder…
 3. I Tamed My Ex-Husbands Mad Dog ( 15.665 Görüntülenme )‘Baba, Michelle Allanquez’e bir kez kılıç saplamak için bana şans ver.’

  Reinhardt ölmeden önce dileğini yineledi. Aklı yerine geldiğinde, 15 yıl önceki babasının cenazesindeydi. Babasının ölmesine sebep olan veliaht prens Michelle Allanquez’in kendisinden boşandığı sıralardı. İntikam olarak Reinhardt, veliaht prensin bacağına kılıç sapladı ve sınıra sürüldü.

  Zor yolculuğu sırasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır… Arabaya aldığı pis zavallı çocuk, önceden bir savaş kahramanı, imparatorluğun gayri meşru çocuğu ve eski kocasının evcilleştirdiği köpeğidir. Çocuğa yeni bir isim vererek onu intikamı için kullanmaya karar verir. Bu hayatını asla boşa geçirmeyecektir. Mülkünü genişletmek için bir kale inşa ederken çocuk savaşa gider.

  Üç yılın ardından adı Wilhelm olan çocuk kocaman bir adam olarak geri döner. Artık onun yetiştirdiği bir çocuk değildir.

 4. The Problematic Prince ( 13.690 Görüntülenme )Erna Hardy, yıkılmış asil bir ailenin kızı ve Lenchen yüksek sosyetesinin elitleri içinde sudan çıkmış bir balık. Ama bu saf kişi, resmi çıkışı Prens Björn Dniester, namıdiğer “Kraliyetin Zehirli Mantarı”, tarafından yarıda kesilince büyük ses getirir. Erna aniden herkesin ağzına sakız olur ve Prens Björn genç, leydiyle flört etmenin canı yanan eski karısının ısrarlı barışma girişimlerinden kurtulmaya yardım edeceğine karar verir. Erna farkında olmadan kendini prensin iğrenç oyununda bir piyon olarak bulduğunda prensin böyle sağlam bir unvanı nasıl kazandığını fark eder. Ve Erna, onun kraliyet karmaşasından uzak durmak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen masum bir hata onu sonsuza dek prense borçlu bırakır. Şimdi borcunu ödemeye çalışırken onun insafına kalmış durumda. Ama bu kraliyet mantarı gerçekten herkesin söylediği kadar ölümcül mü?
 5. Pure Villain ( 13.094 Görüntülenme )Süper güçlü polislerin, süper güçlü suçlularla mücadele ettiği bir dünyada; Memur Han Doryung, kısmen huzurlu bir hayat sürüyordu… Ta ki baş edemediği bir suçluyla karşılaşana dek. Ancak, bu suçlu, Park Rosa, biraz… Garip birine benziyor?

  Park Rosa’nın ortaya çıkışıyla birlikte, dünyanın en kötü suçlusunun ve en güçlü kahramanının aşk hikâyesi alışılmadık bir başlangıç yapıyor!

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories