Dizi Tanıtımı: Signal

0
321

Adı: Signal | 시그널
Tür: Dram, Aksiyon, Fantastik, Gizem
Yönetmen: Kim Won-Suk
Senarist: Kim Eun-Hee
Yapımcı: Studio Dragon
Yayıncı: tvN – NETFILX
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Gösterim Süresi: 75 dakika
Ülke: Güney Kore

Oyuncular: Lee Je-hoon, Kim Hye-soo, Cho Jin-woong, Hwang Tae-Gwang, Jang Hyun-sung, Jung Hae-kyun, Kim Won-Hae, Lee Yoo-Joon

Konusu: Dizi, on beş yıl önce, okuldan giderken genç bir kız kaçırıldır ve o sırada ilkokul öğrencisi olan Park Hae Yeong suça tanık oldur. Birkaç gün sonra kız ölü bulunyr ve polis suçluyu bulamaz. Zaman geçtikçe, Hae Yeong polise güvenmemeye başlar. On beş yıl sonra, Hae Yeong artık bir polis memuru ve suç profilcisi. Bir gün, geçmişte olan Dedektif Lee Jae Han ile iletişim kurmasını sağlayan bir telsiz bulur. Polis memurları Hae Yeong, Jae Han ve Cha So Hyun daha sonra soğuk vakaları çözmek için bir yolculuğa çıkarlar.

KARAKTERLER:

Lee Je-Hoon: Dizide, bir suç profilcisi olan Park Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. O, uzun zamandır çözülememiş davalar için kurulan bir soruşturma ekibinde görev yapmaktadır. Onun karakteri, sıcak bir kişiliğe sahiptir ve kendisi de bir polis memuru olmasına rağmen polislere güvenmemektedir.

Kim Hye-Soo: Dizide, günümüzdeki bir dedektif olan Cha Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Park Hae-Young ile beraber uzun süredir çözülememiş davaları çözmek için çalışmaktadır.

Cho Jin-Woong: Dizide, geçmişteki bir dedektif olan Lee Jae-Han karakterini canlandırmaktadır.

Fragmanlar:

Emoş'un Dünyası: Signal / Kore Dizisi

İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler dilerim. 🙂