Dizi Tanıtımı: She Would Never Know

0
698

Adı: She Would Never Know | Sunbae, Don’t Put on That Lipstick | 선배, 그 립스틱 바르지 마요
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Lee Dong-Yoon
Senarist: Elise (roman), Chae Yoon
Yapım Şirketi: JTBC Studios
Yayıncı: JTBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 18 Ocak 2021 – 9 Mart 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, hoş bir sunbae (Won Jin-A) ile onun gözü pek hoobaesi (Rowoon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Chae Hyun-Seung, sunbaesinden hoşlanmaktadır ve bu yüzden aralarında romantik bir ilişki geliştirmeye çalışmaktadır. Ancak, sunbaesi böyle bir ilişki istememektedir. Çünkü kendisinden küçük erkeklere sevgili gözüyle bakmamaktadır.

Karakterler:

Yoon Song-A: Won Jin-A dizide bir kozmetik şirketinde profesyonel marka pazarlamacısı olarak çalışan Yoon Song-A karakterini canlandırmaktadır. Yaptığı işi sevmektedir ve tüm enerjisini bu işine vermektedir. Hayali; bir gün, kendi kozmetik firmasına sahip olmaktır.

Chae Hyun-Seung: Rowoon dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette marka pazarlamacısı olarak çalışan Chae Hyun-Seung karakterini canlandırmaktadır. Oldukça yakışıklı, çekici ve sevimli birisidir.

Lee Jae-Shin: Lee Hyun-Wook dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette pazarlama ekibinin lideri olan Lee Jae-Shin karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan bakılınca mükemmel biri gibi görünmesine karşın tamamen dağınık birisidir.

Lee Hyo-Joo: Lee Joo-Bin dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirketin kurucusunun torunu olan Lee Hyo-Joo karakterini canlandırmaktadır. Gelecek vaat eden bir fotoğrafçıdır. Varlıklı bir aileye sahip olduğu için istediği her şeyi yaparak büyümüştür. Güçlü gururun altında yatan derin bir yalnızlık duygusu vardır.

Yardımcı Karakterler:

Lee Jae-Woon: Lee Gyu-Han dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirketin yöneticisi ve varisi olan Lee Jae-Woon karakterini canlandırmaktadır. Başlarını sürekli belaya sokan diğer chaebollerin aksine güvenilir birisidir ve becerileri ile taktir toplamıştır.

Chae Ji-Seung: Wang Bit-Na dizide bir gelinlik mağazasının tasarımcısı ve CEO’su olan Chae Ji-Seung karakterini canlandırmaktadır. Zeki ve zarif birisidir. Chae Hyun-Seung’un (Rowoon) ablasıdır.

Chae Yeon-Seung: Ha Yoon-Kyung dizide bir ev hanımı olan Chae Yeon-Seung karakterini canlandırmaktadır. 8 yıldır evlidir. Chae Ji-Seung’un (Wang Bit-Na) küçük kız kardeşi ve Chae Hyun-Seung’un (Rowoon) ablasıdır.

Kim Ga-Young: Kang Hye-Jin dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkete satış elemanı olarak çalışan Kim Ga-Young karakterini canlandırmaktadır. Yoon Song-A’nın en yakın arkadaşıdır.

 

FRAGMANLAR