Dizi Tanıtımı: Run On

0
545

Adı: Run On | 런 온
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Lee Jae-Hoon
Senarist: Park Min-Sook
Yapım Şirketi: MAYS Entertainment, Zium Content
Yayıncı: JTBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 16 Aralık 2020 – 4 Şubat 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Karakterler:

Ki Sun-Gyeom: Im Si-Wan dizide bir spor menajeri olan Ki Sun-Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, milli takımda yer alan popüler bir kısa mesafe koşucusuydu. Yaşadığı bir olaydan sonra, atletlizmi bırakarak spor menajeri olur. Oh Mi-Joo (Shin Se-Kyung) ile tanıştıktan sonra hiç tanımadığı bir hayatın içine adım atar.

Oh Mi-Joo: Shin Se-Kyung dizide film çevirmeni olan Oh Mi-Joo karakterini canlandırmaktadır. Filmler için altyazı çevirileri yapmaktadır. Kalbini insanlara açmakta zorlanmasına rağmen, duygularına sadık birisidir. Ki Sun-Gyeom (Im Si-Wan) ile karşılaşmasının, ikisinin de kaderleri olduğunu düşünmektedir.

Seo Dan-A: Choi Soo-Young dizide bir spor ajansının CEO’su olan Seo Dan-A karakterini canlandırmaktadır. ‘Seomyung Group’un başkanının tek çocuğudur. Ancak kadın olduğu için ‘Seomyung Group’un potansiyel halefleri listesine en son sıralara konulmuştur. Ona ait olan makamı geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir.

Lee Young-Hwa: Kang Tae-Oh dizide güzel sanatlar fakültesinde okuyan Lee Young-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Okulunda popüler bir öğrencidir. Film izlemek ve eskiz çizimleri yapmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün, ondan kendisi için çizim yapmasını isteyen, garip bir kadınla, Seo Dan-A (Choi Soo-Young) ile karşılaşır. Seo Dan-A adındaki bu kadın onun oldukça ilgisini çeker.

FRAGMANLAR