Lee Jong Suk, Askerlik Öncesinden ve Askerlik Sırasındaki Yaşamından Bahsetti

0
887

Lee Jong Suk, Esquire Kore dergisinin yeni kapağını süslerken, askerlik hizmetinden öncesini ve askerde yaşadıklarını da paylaştı.

31 yaşındaki Jong, derginin fotoğraf çekimi ve röportajının ordudan ayrıldıktan sonraki ilk resmi etkinliği olduğunu dürüstçe itiraf etti. Lee Jong Suk ayrıca neredeyse iki yıldır sektörde aktif olamadığından işe geri döneceği için gergin hissettiğini ifade etti.

Aktör dedi ki:

“Çok gergindim. Eskiden modeldim ve fotoğraf çekimlerinde çok rahattım. Ama bugün, fotoğraf çekimi sırasında vücudumu nasıl hareket ettirmem gerektiğini bilmediğim için gergin hissettim.”

Ekip, Lee Jong Suk’a fotoğraflarda inkar edilemez derecede harika göründüğüne iltifat etti – aktör kıkırdadı ve “Kendimi daha fazla işin içine dahil ettikçe daha iyi olacağımı düşünüyorum. Gerçekten iyi olmasını diliyorum.”

Hayranlarının neredeyse iki yıl sonra onu ilk kez göreceğini ve hatta 10 kilogram aldığını, derginin yayınlanmasından birkaç gün önce günlerce oruç tutacak kadar sıkı bir diyete neden olduğunu da sözlerine ekledi: “Günlerdir diyet yapıyordum ve spor salonuna gidemeyeceğim için kolay değildi. Ben ev eğitimi ve diyet rejimi ile kilo vermek zorunda kaldım.”

Ayrıca ordudan ayrıldıktan sonra bir şeyler yapmak isteyip istemediği soruldu, ancak pandemi nedeniyle bunu yapamadı. Lee Jong Suk, ” dürüst olmak gerekirse, orduya girmeden önce boş zamanım olmamıştı, bu yüzden pandemi nedeniyle boş zamanlarımı dışarıda geçirememekten sıkılmıyorum.”

Zorunlu hizmeti de onun için uzun bir mola gibi görünüyordu, çünkü daha önce projelerini ve yoğun programlarını düşünüyordu, ancak hizmette olduğu zaman Lee Jong Suk rahat hissettiğini itiraf etti ve yapması gereken tek şey ona verilen görevleri takip etmekti.

Röportaj yapan arkadaşımız, askerlik yaptığı dönemde kendisi için unutulmaz bir deneyim olup olmadığını sordu ve cevabı “Kamu hizmeti çalışanı olduğum için sosyal refahla daha fazla ilgilenmeye başladım. Ayrıca hizmet verirken bir sosyal yardım sertifikası almayı planladım, ancak 120 çalışma saatini yerinde tamamlamak zorunda kaldığım için vazgeçtim.” oldu.

Lee Jong Suk, geçmiş oyunculuk projelerini hatırlayıp geleceğinin nasıl olacağı konusunda endişeli hissettiğini belirtti “Gelecekte ne olacağından emin değilim, ama umarım eskisinden daha rahat olabilirim. Bir kere kameraya baktığımda ve oyunculuğumu gözlemlemek için birçok kez oynadığımda, kendimi suçladığım için daha da üzüldüm.”

Ancak aktör daha iyimser olacağından ve kendini sevmeyi daha çok öğrenip bu şeyleri en aza indireceğinden emin.

KAYNAK: kdramastars.com