Dizi Tanıtımı: Lovestruck in the City

0
405

Adı: Lovestruck in the City | City Couple’s Way of Love: My Lovely Camera Thief | 도시남녀의 사랑법: 나의 사랑스런 카메라 도둑
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Park Shin-Woo
Senarist: Jung Hyun-Jung, Jung Da-Yeon
Yapım Şirketi: Kakao M, Story & Pictures Media
Yayıncı: Kakao TV, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 30 Dakika
Sezon: 1
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 22 Aralık 2020 – 29 Ocak 2021
Yayın Günleri ve Saati: Salı & Cuma – 17:00 (Kakao TV), Salı & Cuma – 19:00 (Netflix)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, şehrin yoğun temposunda hayatta kalmaya çalışan bir grup gencin gerçekçi romantik ilişkilerini konu almaktadır.

Karakterler:

Park Chae-Won: Ji Chang-Wook dizide bir mimar olan Park Chae-Won karakterini canlandırmaktadır. Tutkulu ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Şehrin küçük sokaklarında dolaşmaktan hoşlanmaktadır. ‘Kamera Hırsızı’ dediği bir kadın, bir yaz gecesi, kalbini çalıp ortadan kaybolduktan sonra bir daha onu asla unutamamıştır.

Lee Eun-Oh: Kim Ji-Won dizide serbest bir pazarlamacı olan Lee Eun-Oh karakterini canlandırmaktadır. Belirli bir plan yapmadan seyahatlere çıkan birisidir. Çıktığı bir seyahat sırasında, kimsenin onun tanımadığı bir yerde kendine sahte bir kimlik edinmeye karar verir. Kendini herkese özgür ruhlu, ama aslında kendisinden tam zıttı bir karaktere sahip olan Yoon Sun-Ah olarak tanıtırken Park Chae-Won’a (Ji Chang-Wook) âşık olur.

Choi Kyung-Joon: Kim Min-Suk dizide bir mimar olan Choi Kyung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Nadiren sinirlenen ve çevresindeki olayları pasif bir şekilde gözlemleyen birisidir ancak söz konusu sevgilisine kötü davranan biri olduğunda beklemeyi ve izlemeyi reddetmektedir.

Oh Sun-Young: Han Ji-Eun dizide Kang Gun’un (Ryoo Kyung-Soo) eski kız arkadaşı olan Oh Sun-Young karakterini canlandırmaktadır.

Seo Rin-Yi: So Ju-Yeon dizide Choi Kyung-Joon’un (Kim Min-Suk) tuhaf ve öngörülemez sevgilisi olan Seo Rin-Yi karakterini canlandırmaktadır.

Kang Gun: Ryoo Kyung-Soo dizide Lee Eun-Oh (Kim Ji-Won) ve Seo Rin-Yi’nin (So Ju-Yeon) en yakın arkadaşı olan Kang Gun karakterini canlandırmaktadır. Bekar bir hayatı tercih etmektedir.

FRAGMANLAR

Not:

1 – Dizi, “Lovestruck in the City” adı altında birden fazla sezonu olmak üzere düşünülerek üretilmektedir.