Dizi Tanıtımı: Imitation

0
304

Adı: Imitation | 이미테이션
Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Han Hyun-Hee
Senarist: Park Kyung-Ran (webtoon), Choi Sun-Young, Kim Min-Jung
Yapım Şirketi: Kakao Entertainment, Hidden Sequence
Yayıncı: KBS2
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2021 – 23 Temmuz 2021
Yayın Günleri ve Saati: Cuma – 23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, eğlence endüstrisindeki bir grup idolün yaşamını konu almaktadır.

Karakterler:

Ma-Ha: Jeong Ji-So dizide ‘Teaparty’ adlı bir kız grubunun üyesi olan Ma-Ha karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli bir dansçıdır ve aynı zamanda oyunculuğa adım atmış biridir. Grup olarak çıkış yaptıklarında bu yana pek bir başarı elde edememiştir. Ancak, popüler şarkıcı Ri-Ma’ya (Park Ji-Yeon) olan benzerliğinden dolayı oldukça ilgi görmüştür. Bir gün, ‘Teaparty’ diğer idol gruplarında katıldığı bir spor showuna katılır.

Kwon Ryeok: Jun dizide ‘Shax’ adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Kwon Ryeok karakterini canlandırmaktadır. ‘Shax’ müzik listelerinin daima başında gelen en iyi erkek grubudur. Halk tarafından oldukça sevilen bir idoldür. Şarkı söylemede, dans etmede ve oyunculukta yetenekli biridir. Başarısını sürdürmeye odaklanmıştır. Ri-Ma’yla (Park Ji-Yeon) olan benzerliğini kullanarak ün yaptığı için Ma-Ha’dan (Jeong Ji-So) hoşlanmamaktadır.

Yoo-Jin: Yun Ho dizide ‘Sparkling’ adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Centilmen bir görünüşe ve tatlı bir gülümsemeye sahiptir. Ancak aynı zamanda inatçı birisidir.

La Ri-Ma: Park Ji-Yeon dizide popüler şarkıcı olan La Ri-Ma karakterini canlandırmaktadır.

FRAGMANLAR