Dizi Tanıtımı: Eve

0
223

Adı: Eve | Eve’s Scandal | 이브의 스캔들
Tür: Romantik, Dram, Melodram
Yönetmen: Park Bong Sub
Senarist: Yoon Young Mi
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 1 Haziran 2022 – 21 Temmuz 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, bir chaebol’ün tüm ülkeyi şok eden 2 trilyon wonluk (yaklaşık 1,7 milyar $) boşanma davasının iç hikayesini anlatan romantik bir melodramdır. Bu ölümcül intikam hikayesi, Kore’nin ilk yüzde 0,1’ini aşağı çekmek için 13 yıl süren bir planın iç yüzünü göstermektedir.

Karakterler:

Lee Ra El: Seo Ye Ji,  dahi bir baba ve güzel bir annenin çocuğu olan Lee Ra El karakterini canlandırıyor. Talihsiz bir aile ilişkisi yaşadıktan sonra, “tehlikeli bir çiçeğe” benzetilen ölümcül çekiciliğe sahip bir kadına dönüşür. İnanılmaz derecede pahalı boşanma davasının merkezindeki kadındır.

Kang Yoon Gyeom: Park Byung Eun, finans dünyasında yer alan 1 numaralı şirket grubunun CEO’sudur.

Han So Ra: Yoo Sun dizide, LJ Group’un chaebol ailesiyle evli olan güçlü politikacı Han Pan Ro’nun tek kızı Han So Ra’yı canlandırmaktadır. Oldukça alımlı ve kendinden emin görünmesine rağmen aslında dengesiz ve her zaman genç ve güzel görünmeye takıntılıdır.

Seo Eun Pyung: Lee Sang Yeob dizide, Lee Ra El (Seo Ye Ji) ile tanıştığında aşkı için sahip olduğu her şeyden vazgeçen bir insan hakları avukatı olan Seo Eun Pyung rolünü üstlenmektedir.

FRAGMANLAR