Dizi Tanıtımı: Doom At Your Service

0
504

Adı: Doom at Your Service | One day, Destruction Entered The Front Door Of My House | 어느 날 우리 집 현관으로 멸망이 들어왔다
Tür: Dram, Romantik, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Kwon Young-Il
Senarist: Im Meari
Yapım Şirketi: Studio Dragon, Studio&NEW
Yayıncı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2021 – 29 Haziran 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan ‘yıkım’ adı ile bilinen bir adam (Seo In-Guk) ile kaderini değiştirmek için hayatını tehlikeye atan bir kadının (Park Bo-Young) etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Tak Dong-Kyung: Park Bo-Young dizide bir web romanı yayıncılık şirketinde editör olarak çalışan Tak Dong-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Sıradan bir hayatı vardır. Bir gün, karşısına Myul-Mang çıkar. Onunla 100 günlük bir anlaşma yaparak hayatını ve aşkını tehlikeye atar.

Myul-Mang: Seo In-Guk dizide öteki dünya ile bir aracı olan Myul-Mang karakterini canlandırmaktadır. Öngörülemez bir karaktere sahiptir. Kendisini trajik kaderinin içinde bulduğunda Tak Dong-Kyung’u (Park Bo-Young) kurtarmak için sevgisini ve şefkatini ortaya koymaya karar verir.

Cha Joo-Ik: Lee Soo-Hyuk dizide Tak Dong-Kyung’un (Park Bo-Young) iş arkadaşı olan Cha Joo-Ik karakterini canlandırmaktadır. İlk öpücüğün ‘efendisi’ olarak anılmaktadır. Tatlı sözleri ve kalpleri çarptıran jestleri ile web roman yazarlarına romantik ilhamlar vermektedir.

Lee Hyun-Kyu: Kang Tae-Oh dizide bir kafe işleten Lee Hyun-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Cha Joo-Ik’in (Lee Soo-Hyuk) oda arkadaşıdır. İlk aşkıyla ilgili birçok konuda pişmanlık duymaktadır.

Na Ji-Na: Shin Do-Hyun dizide bir web roman yazarı olan Na Ji-Na karakterini canlandırmaktadır. O, Cha Joo-Ik (Lee Soo-Hyuk) ve Lee Hyun-Kyu (Kang Tae-Oh) arasında bir aşk üçgeni bulunmaktadır.

FRAGMANLAR