Dizi Tanıtımı: Cheer Up (2022)

0
228

Dizinin Adı: Cheer Up (2022) | 치얼업

Yönetmen: Han Tae Seop

Senaryo: Cha Hae Won

Yapımcı: SBS

Bölüm Sayısı: 16

Yayın Gün / Saat: Pazartesi, Salı

Gösterim Tarihi: 3 Ekim 2022 – 13 Aralık 2022

Dizi Türü: Gizem, Komedi, Romantik, Gençlik

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Cheer Up Konusu:

“Cheer Up”, bir zamanlar önde gelen bir üniversite olmasına rağmen şimdilerde çökmekte olan bir üniversitenin amigo takımının etrafında dönmektedir. Dizi, dansın gençlerimiz üzerinde nasıl bir etki bıraktığının hikayesini anlatmaktadır. 

Cheer Up Karakterleri: 

Han Ji Hyun dizide, Do Hae Yi karakterini canlandırıyor. Üniversitenin amigo takımının en yeni üyesidir. Işıl ışıl parlayan görünüşü sebebiyle %1 seçilmiştir. Güzel ve garip bir çekiciliği vardır. Zeki ve çalışkan olmasının yanı sıra ailesinin maddi durumu kötü olduğu için okuldan çok para kazanmaya öncelik verir. Bir gün aniden, Yeonhee Üniversitesi’nde 50 yıldır var olan tezahürat takımı Theia’ya katılır. İlk başta para kazanmak için katıldığı bu kulüp ile zamanla kampüs hayatının tadını çıkarır ve birçok insanla tanışır. Böylece hayatında lüks olarak gördüğü aşkı tadar.

Bae In Hyuk, Park Jung Woo karakterini canlandırmaktadır. Yeonhee Üniversitesi Theia’nın kurallara sadık kalan ve her şeyi kitabına göre yapmaya inanan kaptanıdır. Aşka dair masum inançları olan nazil birisidir.

Diğer Oyuncular:

Lee Eun Saem / Joo Seon Ja
Kim Hyun Jin / Jin Seon Ho
Jang Gyu Ri / Tae Cho Hee
Yang Dong Geun / Bae Young Woong
Kim Shin Bi / Im Yong Il
Ryu Hyun Kyung / Shin Ji Young
Nam Joong Gyu / Soo Il
Eun Hae Sung / Jae Hyeok
Lee Jung Joon / Kyeong Chan
Yoo Yi Joon / Yönetmen
Byun Yoon Jeong / Do Hae Yi’nin öğretmeninin annesi
Baek Ji Won / Hwang Jin Hee
Jang Young Nam / Seong Chun Yang
Lee Seung Min
Park Min Ha
Jong Ji Woo

Fragman

Dizi de çok yoğun bir aşk üçgeni var. Kız ikisine de kuyruk sallıyor desem yeridir. Bir bölümde birini bir bölümde birini öpüyor. Sinir krizi geçirebilirsiniz hangisi asıl erkek olduğu konusunda. Zaten kız ayrı bir gıcık. Yine de amigo takımlı bir dizi olmasına bayıldım. Heleki Üniversite konulu diziler >>>