Dizi Tanıtımı: 7 Escape: War for Survival

0
2430

Adı: 7 Escape: War for Survival | 7 Escape Seven | Escape | 7인의 탈출
Tür: Gerilim, Dram
Yönetmen: Joo Dong Min
Senarist: Kim Soon Ok
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: SBS
imdb: –
Bölüm Sayısı: 17
Yapım Yılı: 2022-2023
Yayın Tarihi: 15 Eylül 2023 – 10 Kasım 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, kayıp bir kız vakasına karışan birbirinden farklı yedi insanın gerilim dolu kaçış hikayesini anlatıyor. Kaderlerinden kaçmaya ve gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan yedi kişi kendilerini yalan ve arzularla dolu oyunların içinde bulur.

Karakterler:

Matthew Lee: Uhm Ki Joon dizide, Güney Kore’deki en büyük mobil platform şirketinin yöneticisi Matthew Lee karakterini canlandırıyor. Aslında perdenin arkasında kalan gizemli bir figürdür ve gerçekte kim olduğunu sadece birkaç kişi biliyordur. Ancak karıştığı gizemli dava kimliğinin ifşa olmasına neden olur.

Geum Ra Hee: Hwang Jung Eum dizide, bir drama yapım şirketinin CEO’su olan Geum Ra Hee rolünü üstleniyor. İşinde oldukça iyi ve agresiftir. Hayatta en çok paraya ve başarıya değer veren birisi olarak her yolu dener. Büyük bir miras alabilmek için 15 yıl önce terk ettiği kızını bulmaya çalışır.

Min Do Hyuk: Lee Joon dizide, eskiden bir gangster olan Min Do Hyeok’u canlandırıyor. Hayatına dair herhangi bir amacı ve hayali yoktur. Ayrıca birçok kez ihanetle karşı karşıya kalmıştır çünkü insanlara çok çabuk güvenen birisidir.

Han Mo Ne: Lee Yoo Bi dizide, arkadaşlarının hayran kaldığı bir güzelliğe sahip olan Han Mo Ne karakterini canlandırıyor. Zengin bir ailesi vardır ve idol olmak istemektedir. Mükemmel görünen hayatına rağmen sürekli olarak yalan söylemektedir. Hayatı yalanlarla doludur.

FRAGMANLAR