BLACKPINK’ten Lisa Kendi Ajansını Kuruyor

0
251

BLACKPINK’ten Lisa kendi sanatçı yönetim şirketini kurdu ve grubunun Jennie ve Jisoo’dan sonra ileriye doğru cesur bir adım atan bir sonraki üyesi oldu.

8 Şubat’ta Lisa, yeni bir profil fotoğrafıyla birlikte LLOUD adlı yeni şirketinin kurulduğunu Instagram aracılığıyla kişisel olarak duyurdu. Lisa mesajında LLOUD ile ilgili vizyonunu şöyle ifade etti:

“Müzik ve eğlence alanındaki vizyonumu sergileyeceğim bir platform olan LLOUD ile tanışın. Birlikte yeni sınırları zorlamak için bu heyecan verici yolculukta bana katılın.”

Bu arada, dört BLACKPINK üyesinin tamamı grup etkinlikleri için YG Entertainment ile sözleşmelerini yeniledi; bu da Lisa’nın BLACKPINK ile olan grup etkinliklerinin hala YG Entertainment tarafından yönetileceği, solo etkinliklerinin ise LLOUD tarafından yönetileceği anlamına geliyor.

BLACKPINK’ten Jennie, geçen yılın Kasım ayında bağımsız plak şirketi Odd Atelier’in lansmanını duyuran grubun ilk üyesi olmuştu. Öte yandan Jisoo şu anda erkek kardeşiyle ortaklaşa bir şirket kurmaya hazırlanıyor. Rosé’nin solo promosyonları için de kendi plak şirketini kuracağı tahmin ediliyor.