Bir Havaalanı Personeli, BTS’den Jungkook ve J-Hope ile Tanıştığında Sahip Olduğu Gerçek, Gerçek İzlenimleri Paylaşıyor

Related Articles

“Hiç bu kadar kibar biriyle tanışmadım.”

Şanslı fan, @641kate üzerinde Twitter tanıştığı nasıl onun hikayesini paylaştı BTS ve bir hayranı oldu. Başlangıçta havaalanında çalışan gerçek bir muggle K-pop hayranları için bir terim) olduğunu açıklayarak başladı. BTS ile tanıştıktan sonra, onlar için sırılsıklam düştü ve gerisi tarih oldu.

Çalıştığı alanda halka gösterilen bir CCTV ekranı var. BTS içeri girdiği anda kendilerini ekranda görmek için poz vermeye ve kameraya el sallamaya başladıklarını açıkladı. Dünyaca ünlü yıldızlar olmalarına rağmen CCTV tarafından eğlendikleri için sevimli ve gerçekçi olduklarını düşünüyordu!

Şanslı hayran, bir prosedür için isimlerini söylemek zorunda kaldığını paylaştı. Ancak, Jungkook ile bir hata yaptı ve ona “Jeon Jungkook” yerine “Jin Jungkook” dedi. Özür dilediğinde hemen ona sorun olmadığını söyledi.

Yüzü bebek gibi ama vücudu o kadar güzel ki gerçekten yakışıklı olduğunu düşündüm. “İlk görüşte düşme” nin ne demek olduğunu anladığım bir andı. Ama ismini yanlış okudum ve ona panik içinde baktığımda, bana ışıltılı gözlerle gülümsüyordu. Ellerim titriyordu. Fiziği spor dalında okuyan bir öğrenci gibi harika ama yüzü ve konuşması bir bebek gibi… Jungkook, bana böyle baktığın için tam bir suçlusun. Ve bu onun kızabileceği bir şeydi ama bana hemen sorun olmadığını söyledi, bu yüzden dokundum. O andan itibaren ultim oldu. “

– Fan

Duruşmalar sırasında J-Hope’u yönetmesi gerektiğinde , maskesini çıkardı ve ona melek gibi gülümsedi. Hayran, kusursuz tavırları ve nezaketinden dolayı onu övdü.

Bana gözlüklerini de çıkarması gerekip gerekmediğini sordu ve bu satırlardan biri bana çok iyi ve görgülü bir insan olduğunu hissettirdi. İşim gereği sık sık ünlüler görüyorum ama maskesini ve gözlüğünü sormadan önce ilk çıkaran o. Bakışları ve hisleri bir bütün olarak gerçekten arkadaş canlısı ve sevecen. Mutlu enerji bir insan olsaydı, o olurdu. Ve böylece, ikinci önyargım oldu.

– Fan

@641kate, BTS’i melekler olduğu için övdü! Şimdiye kadar tanıştığı en ünlü ünlüler ve yine de en kibar oldukları için bir iltifatla bitirdi.

Görünüşe göre ARMY’ler boşuna çocuklarla gurur duymuyor!

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories