2PM’den Ok Taec Yeon ve Won Ji An’ın KBS’in Yeni Dizisinde Başrol Olacakları Doğrulandı

0
166

2PM’den Ok Taec Yeon ve Won Ji An, yaklaşmakta olan K-drama “My Heart Beats”in  başrolleri olacak.

KBS 11 Ocak’ta Ok Taec Yeon ve Won Ji An’ın yaklaşan Pazartesi-Salı dizisi “My Heart Beats”in başrolleri için seçildiğini doğruladı.

Yaklaşan dizi 2023’ün ilk yarısında prömiyer yapacak ve yarı insan bir vampir ile dünya dışı güzelliğe sahip bir kadın arasındaki romantizmi gösterecek. İkisi sonunda birlikte yaşayacak.

Yaklaşan dizide hangi oyuncuların ikiliye yardımcı roller olarak katılacağına dair henüz teyit edilmiş bir detay yok.

Yakında yapımına başlanacak olan “My Heart Beats”in prömiyeri bu yıl yapılacak. Dizi KBS’de özel olarak yayınlanacak.

Ok Taec Yeon, Sun Woo Hyeol rolünü canlandıracak. O yarı insan ve yarı vampirdir. Bir gün insan olmaya karar verir ve bir mağaraya girerek 100 yıl boyunca sadece sarımsak ve pelin yer. Ancak insan olmayı zar zor kaçırır ve sonsuz yaşamla lanetlenir.

Bu, Ok Taec Yeon’un 2023’teki ikinci K-draması olacak. İdol oyuncu aynı zamanda Kim Min Ho’nun (“Unstoppable”) yönettiği yakında çıkacak olan “Taereung Zombie Village” dizisinde başrol oynayacak. Geçen yıl Ok Taec Yeon “Blind” ve “Hansan: Rising Dragon” filmiyle meşguldü.

Bu arada Won Ji An, Joo In Hae rolünü oynayacak. İnanılmaz derecede güzel ama insanlıktan yoksun. Yoksul büyüdü ve hayatta kalmak için durmadan çalıştı. Yarı vampir Sun Woo Hyeol ile karşılaşana kadar insanlara dair umudu ve inancı kalmamıştır.

Bu aynı zamanda Won Ji An’ın bu yılki ikinci projesi olacak. Yükselen aktris ayrıca Sung Yoo Bin, Jo Hyun Chul, Bae Gang Hee ve Lee Suk Hyeong ile yeni K-draması “Happy Boy”a katılacak.