Vogue Korea Röportajcısı BTS Jimin’den bahsetti ve tavırlarını övdü

0
173

 

Vogue Korea, 21 Aralık’ta bireysel üye röportajları ve fotoğraf çekimlerinden oluşan The Inside Story of BTS Special’ı yayınladı. Hayranları ruhani güzelliği için çılgına çeviren nefes kesici fotoğrafların yanı sıra, Jimin’in bireysel röportajı, bireyselliği ve solo müziği etrafında odaklanan iyi düşünülmüş sorularla özellikle hayranlarını büyüledi. Bunlar, hayranlarının her zaman bilmek istediği şeylerden bazıları. Bu nedenle, burada belgelendiği gibi röportajdan memnun kaldılar.

23 Aralık’ta Jimin’in parçasının röportajcısı Sukmyong Lee, Jimin’in fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve röportajı ilginç bir deneyim olarak nitelendirdi. Ayrıca Jimin’in güzellikteki mükemmelliğinin, onu içine çekerken kendini sakin tutmakta zorlandığını söyledi. Ayrıca, onu yakından gören herkesin ona daha da aşık olacağını belirtiyor ve tavırlarını övmeye devam ediyor. röportaj sırasında kibarlığı, sadeliği ve alçakgönüllülüğü gibi, onu “çok şaşırtıcı” olarak nitelendirdi.

Sukmyong ayrıca, farklı sosyal ve topluluk platformlarındaki hayran tepkilerinden görüldüğü üzere röportajın hayranlar tarafından iyi karşılanmış olmasından duyduğu mutluluğu dile getiriyor.

 

Kaynak:Allkpop