“The Heavenly Idol” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

0
483

Yaklaşan romantik-komedi dizisi “The Heavenly Idol” için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Kim Min Kyu ve Go Bo Gyeol’un yer aldığı tvN dizisi 15 Şubat’ta yayınlanacak.

Dizi, iblis kralla savaşırken dünyaya transfer olan baş rahip Rembrary’nin etrafında dönmektedir. Bu transter sonucunda kendini popüler olmayan idol grubu Wild Animal’ın bir üyesi olan Woo Yeon-Woo’nun vücudunda bulur.

Kim Min Kyu dizide, iblis kralla savaşmak için başka bir dünyadan bu dünyaya gelen baş rahip Rembrary karakterini canlandırmaktadır. Ancak kendini küçük bir yatakhanede, Woo Yeon Woo’nun vücudunda bulur. Çıkışlarından bu yana 3 sene geçmesine rağmen dağılmanın eşiğine gelen grubun üyesi olarak müzik şovuna çıkması gerekir. Ancak Rembrary dans etmeyi bilmemektedir. Bu yüzden canlı yayın performansı bir felakete dönüşür. Buna rağmen Woo Yeon-Woo’nun bedenindeki Rembrary, kendine güvenen tavrı ve çekiciliği sayesinde hem insanların hem de medyanın dikkatini çeker. Böylece Wild Animal grubu popüler bir hale gelir. Bir yandan idol grubunun üyesi olarak yaşamak zorunda olan Rembrary, diğer yandan tuhaf dini gruplarla ve şeytanla uğraşmak zorundadır.

Go Bo Gyeol dizide, Wild Animal’ın menajeri ve Woo Yeon Woo’nun 1 numaralı hayranı Kim Dal rolünü üstlenmektedir. Hayranı olduğu kişi, kariyerinin beşinci yılında aniden kendisinin aslında Baş Rahip Rembrary olduğu konusunda ısrar etmeye başlar ve ona yardım etmek için grubun menajeri olur.

12 bölümden oluşan dizi tvN’in çarşamba-perşembe kuşağında yer alıyor.

Daha önce “Perfume”, “Queen: Love And War”, “Backstreet Rookie”, “So I Married an Anti-Fan” ve “Nevertheless,” gibi dizilerde yer alan Kim Min Kyu, en son yer aldığı hit dizisi “Business Proposal”ın ardından ekranlara geri dönecek.

Bu diziyi aşırı merak ediyorum!