“Squid Game 2” Kadrosunun Devamı Açıklandı ve İlk Senaryo Okuması Gerçekleştirildi

0
221

“Squid Game”in merakla beklenen ikinci sezonu daha fazla oyuncu kadrosunu onayladı!

29 Haziran’da Netflix, “Squid Game 2″nin ilk senaryo okumasından fotoğraflar yayınladı. Yönetmen Hwang Dong Hyuk ve ilk sezonda da yer almış olan Lee Jung Jae, Lee Byung Hun ve Wi Ha Joon‘un yanı sıra daha önce onaylanan yeni kadro üyeleri Im Siwan, Kang Ha Neul, Park Sung Hoon ve Yang Dong Geun dahil olmak üzere “Squid Game 2”nin oyuncularından oluşan yapım ekibi senaryo okumasına katıldı.

Ek olarak, katılacakları bildirilen onaylanmış kadro üyeleri Park Gyu Young, Jo Yu Ri ve Won Ji An‘ın yanı sıra T.O.P, Lee Jin Wook, David Lee, Noh Jae Won ve Kang Ae Sim‘in varlığı ayrıca izleyicilerin dikkatini çekti.

“Iris” ve “I am Your Teacher” gibi dizilerin yanı sıra “Tazza: The Hidden Card” ve “Commitment” filmlerinde rol alan T.O.P, “Tazza: The Hidden Card”dan bu yana dokuz yıl sonra ilk kez yerli bir projede rol alacak.

“Voice” ve “Sweet Home” dizileri aracılığıyla çokça sevgi toplayan Lee Jin Wook, “Miss Granny” dizisinde birlikte çalıştıkları yönetmen Hwang Dong Hyuk ile yeniden bir araya gelecek.

Daha önce “The Fortress” ve “Svaha: The Sixth Finger” filmlerinde yönetmen Hwang Dong Hyuk ve Lee Jung Jae ile birlikte çalışan David Lee, “Squid Game 2” ile yeniden bir araya gelecek.

“Missing Yoon” ve “Ditto” filmleriyle hayran bırakan Noh Jae Won da dizide yer alacağını doğrulayarak izleyicilerin karakterine olan merakını artırdı.